Opis:

WinWing  gra to strzelanka, w której musisz zmodyfikować swój myśliwiec, dostosować ją do różnych warunków bojowych, niszczyć przeciwników kosmicznych.

Na początku gracz otrzymuje samolot z zestawu podstawowego. W jednym formacie walka z wrogami jest podzielona na misje i są podzieleni na kilka poziomów. Po każdym poziomie pilot otrzymuje trzy dodatkowe umiejętności, możesz wybrać tylko jedną z nich. Ciągłe wykonywanie misji umożliwia dokonywanie kardynalnych poprawek w podstawie promu, wyposażanie go w elementy wzmacniające, dodawanie broni i poprawianie zwrotności. Rozgrywka jest pionowa, wrogowie lecą w dół, a pilot kontrolujący statek musi pozbyć się każdego wroga.

Udany strzał nie zawsze niszczy obcy pojazd; możliwe są również poważne obrażenia. Nawet minimalny sukces zamienia się w monety, ale nie są one automatycznie liczone. Należy je zbierać, unikając kontrataków kosmitów. Tylko poziomy początkowe są wydawane bez odpowiedzi, wtedy musisz działać w trybie bardziej intensywnym. Dlatego często pływają cenne monety, jeśli użytkownik uważa bezpieczną ścieżkę, w której nie ma premii. Od czasu do czasu pojawiają się na nich potężni bossowie, wysyłają liczne strzały bezpośrednio do promu i wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia. Gdy możliwe jest osiągnięcie eksplozji takiego zbira, duża liczba złotych elementów przyciąga samolot jak magnes.

Charakterystyczne cechy gry WinWing:

  • strzelanie do kosmitów z wojownika;
  • konstrukcja wahadłowca;
  • lasery, torpedy, pociski, inna broń;
  • ponad sto ulepszeń;
  • akumulacja bonusów.

Intuicyjne sterowanie i stosunkowo prosta grafika pozwalają od razu skoncentrować się na obcych celach, aby zapobiec rozpraszającym niuansom. Fani projektów wieloosobowych mogą przejść do trybu wieloosobowego i skonfrontować się z prawdziwymi graczami, organizować niewyobrażalne walki w powietrzu. Różnorodność umiejętności pozwala stworzyć unikalny samolot bojowy ze standardowego modelu. Spraw, aby wrogowie bali się zbliżenia swoim powietrznym potworem!


Reklama

WinWing

Wszystkie aplikacje Ivy na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/18 10:02
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |