Goddess of Genesis
0 (0)

Goddess of Genesis

Opis:

Gra Bogini Genesis  to interesująca gra fabularna, w której musisz uratować świat od złych stworzeń, zebrać legendarnego oddziału dla turowych walk i nadziei dla pomocy znanych postaci.

Bohater użytkownika rozpoczyna ryzykowną podróż z gwarantowanym okrążeniem przez stada wrogów. Uratowanie Wszechświata przed ponurymi elfami, lodowymi wilkami i innymi stworzeniami wymaga znacznej siły i wsparcia sił świetlnych. Musimy wezwać asystentów, którzy są gotowi wspólnie osiągnąć globalny cel. Twórcy sugerują połączenie Ateny i Czerwonego Kapturka z drużyną, a jednocześnie wzywają Lucyfera i inne znane postaci z bajek i legend. Również wśród najlepszych często można znaleźć postacie historyczne.

W większości przypadków antagoniści przewyższają liczbę obrońców. Przemyślana taktyka i wiara we własną prawdę pomagają pokonać silnych głupców. Nawet talenty dwóch bohaterów mogą być łączone, aby spowodować obrażenia kombinowane. Bitwy zajmują znaczną część gry, ale rozwój fabuły obejmuje rozmowy z antagonistami. Kpią, czasem kpią, dopuszczają się niepoprawnych uwag. Okresowo użytkownik ma możliwość wybrania odpowiedzi, która wpływa na przebieg określonej rozmowy i przyszłych wydarzeń. Tłumaczenie na rosyjski pozwala szczegółowo zrozumieć dialogi, świadomie wybierać odpowiedzi.

Charakterystyczne cechy gry Goddess of Genesis:

  • turowe bitwy z przedstawicielami sił ciemności;
  • atrakcyjność postaci historycznych i baśniowych;
  • łączenie ataków dwóch wojowników;
  • drużynowe bitwy PvP;
  • tworzenie historii według własnego skryptu.

Rozgrywka wyróżnia się dobrą trójwymiarową grafiką. Bogactwo efektów specjalnych sprawia, że ​​proces jest bardziej żywy. Postacie z anime komunikują się w niezrozumiałym języku, ale tło muzyczne jest spójne z serią wydarzeń. Istnieje możliwość przełączenia trybu fabularnego na bitwy online. Walczące strony reprezentowane są przez pięciu prawdziwych graczy. Bitwy klanowe zapewniają wiele emocji i kombinację nieoczekiwanych manewrów. Uważnie przestudiuj talenty asystentów, aby uzyskać maksimum korzyści z gwiazd w dowolnym trybie i wygrać pożądane zwycięstwo!


Reklama

Goddess of Genesis

Wszystkie aplikacje ZlongGames na mob-core.com.pl

Ocena:

(1)
0.2★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/18 12:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |