Opis:

Shy Bunnies  gry jest wciągająca gra dorywcza, w którym zając w bagażniku dokładnie przeskakuje nad głowami swoich rywali, trzyma flagę, gromadzi zasoby i wykonuje inne zadania.

Totem gracza wspiął się na ogromny but, tak że tylko jego oczy i długie uszy pozostały w zasięgu wzroku. W takich ekstrawaganckich mundurach postać rozpoczyna niezwykłą podróż z dużą liczbą różnych misji. Zakres zadań zależy od wybranego trybu gry. Pojedynczy format offline oznacza zbieranie określonych elementów, przeskakiwanie różnych obiektów określoną liczbę razy. Możesz zaangażować przyjaciela i zorganizować zabawne zawody w sieci lokalnej. Po drugie, lista zadań wyraźnie rośnie. Pomyślne ukończenie poziomów umożliwia otwieranie nowych kart z innymi zestawami zabawnych sytuacji.

Dla tych, którzy chcą radzić sobie z prawdziwymi użytkownikami, stworzony został tryb wieloosobowy. Możesz udać się na miejsce samotnie przeciwko wszystkim i spróbować wskoczyć na głowę wroga. Powinieneś działać szybko, aby drugi zając nie miał czasu wylądować na głowie twojego bohatera. Istnieje również tryb 2 na 2, w którym musisz wykazać się w walce zespołowej z parą prawdziwych przeciwników. W górnym panelu zwykle widoczny jest licznik punktów lub inne wskaźniki konkurencji. Dodatkowo użytkownik może dostosować nieśmiałe zwierzę, zmodyfikować but i dostosować drobne szczegóły.

Charakterystyczne cechy gry Shy Bunnies:

  • skakanie bestii siedzącej w bucie;
  • dostosowanie wyglądu bohatera;
  • odblokuj nowe postacie;
  • Battle Royale i inne tryby;
  • 8 dostępnych kart.

Arcade z pionowym wyświetlaczem ma niezwykle proste sterowanie. Dwa guziki wystarczą do pełnej interakcji z nieśmiałym puszystym stworzeniem. Wpadnięcie w otchłań nie wiąże się z ryzykiem, totemy natychmiast pojawią się w poprzednim punkcie i będą nadal robić okrutne rzeczy, chowając się w niesamowitym bucie. Projekt graficzny jest prosty, urocze efekty specjalne poprawiają pozytywny nastrój. Wśród przeszkód mogą znajdować się mechanizmy wirujące i stworzenia o dużych oczach. Te ostatnie zwykle spłaszczają się, kiedy na nie wskakują, a następnie przywracają zwykły zaokrąglony kształt. Bezlitosne bestie dążą do kolejnej przygody!


Reklama

Pobierz Shy Bunnies 1.5

Nowości w tej wersji
small bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.5 (200089)
Data umieszczenia 2020-06-18 12:43
rozmiar 97.68 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/19 10:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |