Zombie i puzzle
0 (0)

Opis:

Gra Zombies Puzzles  to mieszanka gier fabularnych z łamigłówką, w której musisz rozwiązywać zadania logiczne, aby wysłać żołnierzy do walki z chodzącymi trupami.

Gracz zbiera drużynę do udziału w misjach ze szczegółową fabułą. Potężni wojownicy muszą zadawać ciężkie obrażenia stworzeniom zombie, które odważyły ​​się przejąć terytorium. Karty z wyświetlaczem myśliwców znajdują się w dolnej strefie ekranu. Rzędy wielokolorowych elementów są wyświetlane nieco wyżej, a przeciwnicy znajdują się w górnej połowie ekranu. Jeśli zbierzesz trzy lub więcej identycznych figurek w jednym rzędzie - jeden z rodzajów żołnierzy zostanie aktywowany i wysłany w górę w kolumnie. Antagoniści są statyczni, lepiej jest zbierać pierwiastki tuż pod nimi, ponieważ całkowita masa wojowników nie może zmienić kierunku ruchu.

Kliknięcie specjalnych postaci na samym dole pozwala na precyzyjne działanie, każdy bohater ma indywidualne umiejętności i metody ataku. Gracz może rozszerzyć zestaw najlepszych, a następnie odblokować dla nich ulepszenia. Podczas nalotów zaleca się gromadzenie materiałów budowlanych w celu stworzenia niezawodnych schronów dla wojska i wzmocnienia budynków. Oprócz kampanii deweloper oferuje tryb PvP z atakami na bazy rywali, sprzeniewierzanie wartości innych ludzi. Zwróć uwagę na opcję łączenia w sojusze, formuj taktykę wspólnej walki z przeciwnikami.

Charakterystyczne cechy gry Zombies Puzzles:

  • połączenie figurek w trzech z rzędu i konfrontacja zombie;
  • rekrutacja wykwalifikowanych wojowników;
  • ulepszenia dla wojowników;
  • wznoszenie i wzmocnienie schronienia;
  • bitwy z dzikimi stworzeniami online.

Projekt okazał się dobrą mieszanką gatunków, która pozwala trenować logikę, budować bazy, walczyć z zombie. Głęboka apokaliptyczna fabuła sprawia, że ​​kampania jest bardziej ekscytująca, a dialogi i historie w formacie tekstowym sprawiają, że chcesz zrozumieć istotę każdej misji. Unikalne zdolności bohaterów pozwalają stworzyć legendarną armię. Właściwe połączenie umiejętności nie pozostawi chodzącym trupom szansy na przeżycie. Przejście do trybu online gwarantuje napiętą sytuację i różnorodne emocje. Udowodnij prawo do przeżycia swoich podwładnych w tym chaosie!


Reklama

Pobierz Zombie i puzzle 1.9.1

Nowości w tej wersji
General optimization and repairs.
informacje ogólne
wersja 1.9.1 (1009001)
Data umieszczenia 2021-11-29 16:57
rozmiar 52.13 MB
polski nie
wymagania
android +
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/20 10:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |