Hope City: Zombie
0 (0)

Hope City: Zombie

Opis:

Gra Hope City: Zombie  to ciekawa strategia, w której musisz poprowadzić jedno z plemion, które przetrwały apokalipsę, zorganizować armię do walki z wrogami.

Po upadku dużej liczby asteroid na naszej planecie ludzie musieli pożegnać się ze znanymi warunkami, wielu z nich nie przeżyło katastrofy. Niektórym udało się znaleźć schronienie i przeczekać okropny okres. Czas dostosować się do nowego środowiska, w którym zmutowane stworzenia budzą strach, a zwykli bandyci są gotowi zniszczyć wszystko bez wyjątku. Reszta jest podzielona na plemiona i próbuje zbudować strategię ochrony przed różnymi typami antagonistów. Gracz ma rolę lidera jednej z tych grup ludzi. Istnieje pięć rodzajów władców o unikalnych umiejętnościach, od wyboru charakteru dowódcy wojskowego.

Pierwszym priorytetem jest utworzenie armii. Mieszkańcy są gotowi się bronić, a nawet atakować, ale lider będzie musiał usystematyzować działania. Dodatkowo na pustej działce musisz stworzyć flotę niezwykłych pojazdów opancerzonych o dużym natężeniu ruchu. Te potwory są wyposażone w śmiercionośną broń, taką jak ogromne ostrza lub strumień płomienia ognia. Zadbaj także o fortyfikacje w strefie zaufanej. Wrogowie starają się czerpać korzyści ze wszystkiego, co łatwo można zawłaszczyć. Zasoby zagraniczne są dla nich jak przynęta.

Charakterystyczne cechy gry Hope City: Zombie:

  • bitwy z mutantami i grupami przestępczymi;
  • zarządzanie rozliczeniami osób pozostałych przy życiu;
  • wybór osoby lidera spośród 5 rodzajów liderów;
  • fajne pojazdy opancerzone;
  • sojusze i konfrontacje z innymi użytkownikami.

Styl amerykańskich komiksów wyklucza ciemność z niesamowitego środowiska. Wszystko odbywa się w kolorach, co zwiększa nasycenie bitew zarówno podwładnymi innych przywódców, jak i walką z mutantami. Sytuacje są niezwykle niebezpieczne, wśród misji jest także zadanie trzymania się przez kilkadziesiąt sekund w transporcie bez znacznych uszkodzeń. Ale główne wydarzenia rozgrywają się w bitwach wieloosobowych w czasie rzeczywistym. Możesz połączyć się i być w środku horroru. Dostosuj liczbę rysowanych żołnierzy, atakuj, organizuj oblężenia, szukaj sojuszników, stale dostosowuj taktykę. Uzasadnij zaufanie swojej ugody!


Reklama

Hope City: Zombie

Wszystkie aplikacje tap4fun na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/20 12:50
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |