Hundred Soul: The Last Saviour
0 (0)

Hundred Soul: The Last Saviour

Opis:

Gra Hundred Soul: The Last Saviour  to wciągająca gra, w której musisz walczyć z potworami i dać nadzieję na przetrwanie zrozpaczonej ludzkości.

Planeta była pełna potworów, poczucie beznadziejności ogarnęło ludzi. Gracz działa jak odważny wojownik, gotowy do walki ze złymi duchami. Ryzyko i mętne perspektywy wojownika nie są zastraszane. Idąc dalej, pozyskał wsparcie innych, obserwatorzy pomogą w realizacji złożonych misji. Wrogowie są pozbawieni typowych działań, różnego rodzaju antagoniści mają unikalne umiejętności. Konieczne jest dostosowanie się do każdego przeciwnika, obliczenie jego słabych punktów i wykorzystanie zdobytej wiedzy na swoją korzyść.

Wyposażenie postaci jest godne podziwu; ponad sto przedmiotów i narzędzi pozwala ci się uzbroić i obronić. Dynamiczne bitwy wymagają większej uwagi, poziom szybkości i adekwatności reakcji może stać się czynnikiem zbawienia lub spowodować śmiertelną porażkę. Zaleca się łączenie stylów walki, testowanie nowych taktyk i ciągłe doskonalenie zdolności. Zachowanie wyznawców również ma duży wpływ na równowagę sił, unikalne umiejętności asystentów przydadzą się w bitwach z ogromnymi i agresywnymi stworzeniami.

Charakterystyczne cechy gry Hundred Soul:

  • walcząc z potworami, aby ratować ludzi;
  • ponad 100 elementów wyposażenia;
  • pomagać wyznawcom w bitwach;
  • różne tryby rozgrywki;
  • wpływ zachowania na rozwój historii.

Deweloper stworzył kilka trybów, użytkownicy mogą wybrać najciekawszą bitwę dla swojego nastroju. Zarządzanie jest przemyślane, nie ma w pełni zautomatyzowanych manewrów, co pozwala szybko reagować na siłę wyższą, aby zminimalizować niezależność postaci. Projekt lokalizacji jest przyjemnie imponujący, a trójwymiarowa grafika sprawia, że ​​wydarzenia są bardziej żywe. Będziesz musiał walczyć w trudnych warunkach pogodowych i naturalnych, przygotować się do bitew w gęstwinie zielonych lasów, na zboczach ośnieżonych gór, inne miejsca również nie wyróżniają się komfortem. Spraw, aby potwory bały się spotkać na twoim okręgu, jedynym sposobem na osiągnięcie wyzwolenia terytoriów od nich!


Reklama

Pobierz Hundred Soul: The Last Saviour 0.135.0

Nowości w tej wersji
[American/European Servers]
1. Battlefield 11 : Island of Silence added
2. Maximum level expanded : level 110
3. T9+5 upgrades unlocked for weapons, sub weapons and armor
4. System and convenience improvments
5. Bug fixes and improvements

[SEA Server]
1. System and convenience improvements
2. Bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 0.135.0 (377)
Data umieszczenia 2022-04-17 16:23
rozmiar 144.02 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje HOUND 13 na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/21 12:20
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |