Psota, aby się pary!
4.6 (5)

Psota, aby się pary!

Opis:

Game Mischief To Couple! - To zabawna, swobodna gra, w której musisz niszczyć zakochane pary, przysparzać kłopotów tym, którzy odważą się okazywać uczucia, rozmawiać o nich.

Na początku użytkownik zapoznaje się z główną postacią, zawsze była samotna, wolała styl życia pustelnika. Każde wyjście ze społeczeństwa powodowało uczucie dyskomfortu, zwłaszcza kontemplacja kochanków była nieprzyjemna. Nagle poznaje starego magika trzymającego w dłoni kryształową kulę. Obiecuje spełnić każde pragnienie, ale nie daje czasu na przemyślenia, ciągle powtarza się w pośpiechu. Marzenia sprowadzają się do uniemożliwienia kochankom bycia razem.

Każdy poziom przenosi bohaterów do określonej lokalizacji. Po pierwsze, są to obszary publiczne: transport publiczny, kawiarnie fast food i wiele innych. Później bohaterka wraz z magikiem atakują przestrzeń osobistą, a nawet zaglądają do sypialni innych ludzi. Radykalnie zmieniają każdą sytuację, naruszając sielankę.

Charakterystyczne cechy gry Mischief To Couple !:

  • proste zadania zrywania relacji z innymi;
  • spiski samotnej damy i złego czarodzieja;
  • penetracja miejsc publicznych i terytorium osobistego;
  • uruchomienie dodatkowych opcji powodowania zła;
  • Ujawnianie tajemnic głównych bohaterów.

Klikając przycisk w lewym dolnym rogu, gracz uruchamia dużą liczbę identycznych par do strony. Nie możesz podjąć działania, ale po prostu poczekaj, podzielone na pary osób pojawią się automatycznie. Pozostaje tylko poradzić sobie z wybuchami biednych postaci. Istnieje nawet sposób wybierania kombinacji, instrukcje i szkolenia pozwolą ci szybko zrozumieć zawiłości procesu. Po wykonaniu zadania musisz wrócić do sytuacji poprzedzającej obecne wybuchy. Włączenie funkcji ulepszonej krzywdy psuje każdy konkretny wykres w oryginalny sposób. Następnie możesz przejść do następnego poziomu i rozwinąć umiejętności zastraszania.

Dialog między czarodziejem a bohaterką ujawnia graczowi wiele tajemnic, pozwala dowiedzieć się, co poprzedziło pojawienie się nienawiści do innych. Główne wątki są udekorowane jako anime, niektóre elementy są wykonane w stylu ołówka. Zerwij kontakt między wszystkimi, którzy mają do siebie ciepłe uczucia!


Reklama

Psota, aby się pary!

Wszystkie aplikacje UeharaLabo na mob-core.com.pl

Ocena:

(5)
4.56★ 91.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/22 10:15
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |