The Kings Army: Idle RPG
0 (0)

The Kings Army: Idle RPG

Opis:

Game of The Kings Army: the Idle RPG  - to kreskówkowa roleviki, w której musisz zebrać armię postaci z historii Kung Fu Pandy i rozpocząć bitwę z antagonistami.

Gracz zbiera drużynę znanych zwierząt, działa jako dowódca. Początkowo niewielu wojowników jest otwartych, ale wraz z rozwojem fabuły i dostępnymi kwalifikacjami inne osoby odblokowują się. Uderzającą cechą gry jest brak obowiązkowej klasy dla bohatera. Najpierw możesz wybrać postać, a następnie wskazać, do której klasy należy, a następnie zmienić ustawienie, aby była reprezentantem zupełnie innego rodzaju wojownika. Daje ci to prawo do niezliczonych kombinacji talentów i możliwości postaci. Doskonała taktyka będzie kluczem do zwycięstwa, ważne jest, aby zalety zwierząt były uzupełniane, a wady nakładały się.

Tryb kampanii jest podzielony na poziomy z jedną bitwą na dużą skalę. Jest warunkowo podzielony na rundy. Przy dobrym zgrupowaniu drużyny możesz wygrać przedwcześnie, zniszczeni antagoniści znikają w pierwszych rundach. Po zwycięstwie wyświetlana jest mapa bajecznych terytoriów, widoczna jest fiksacja poruszania się do przodu. Liczne indywidualne ulepszenia wzmacniają każdego wojownika, cała drużyna staje się silniejsza, totemy przygotowują się do kolejnych poziomów i zwiększają niebezpieczeństwo. Przejście do sieci pozwala tworzyć sojusze, organizować wspólne szkolenia. A dzięki rankingowi i tablicy wyników system łatwo określa godnych przeciwników w bitwach między serwerami.

Cechy wyróżniające grę The Kings Army:

  • budowanie zespołu i turowe bitwy z przeciwnikami;
  • postacie z popularnej kreskówki;
  • ulepszenie totemów;
  • przełączanie między klasami dla dowolnego bohatera;
  • kampanie offline i bitwy między serwerami.

Kolorowa grafika w stylu kreskówkowym nadaje atmosferze. Znani bohaterowie sprawiają, że armia jest legendarna, tylko użytkownik tworzy legendę, łącząc właściwości i umiejętności wojowników. Dla użytkowników przygotowano wiele nagród i bonusów. Proces pompowania przynosi skarbonki motywacyjne, gracz musi tylko trochę poczekać, aby same zwierzęta zasługiwały na ulepszenia. Zanurz się w świecie fantasy i ciesz się prostym pilotem!


Reklama

The Kings Army: Idle RPG

Wszystkie aplikacje Merry realm na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/22 12:18
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |