Rise of Cultures
0 (0)

Rise of Cultures

Opis:

Gra Rise of Cultures  to ciekawa strategia, w której musisz stworzyć imperium, monitorować jego zmiany od czasów prehistorycznych do współczesności.

Obserwacje historii ludzkości są szczególnie cenne, gdy można wpływać na wydarzenia. Użytkownik buduje osady i wybiera cywilizacje, dla każdego miasta są wskazane indywidualnie. Szczegółowe instrukcje pomogą zrozumieć najlepsze sposoby rozwoju kulturowego, potrzeby ludzi, w zależności od przynależności do określonego społeczeństwa. Po wyświetleniu monitu możesz szybko odkrywać technologię i dokonywać nowych odkryć. Perspektywy w tym obszarze są imponujące, gracz musi przejść wszystkie etapy, od metod wydobywania pierwszego sztucznego ognia, po badanie prądu przemiennego i innych pomysłów Einsteina.

Rozszerzenie strefy wpływów często wymaga włączenia sił zbrojnych, trzeba zadbać o silną i wyszkoloną armię, stworzyć warunki do jej utrzymania. Podróżowanie i osiedlanie się na nowych kontynentach implikuje chęć walki o prawo do władzy. Przydaje się także dyplomacja, użytkownik samodzielnie określa sposób rozwiązywania konfliktów. Zaleca się łączenie siły militarnej ze sztuką porozumień. Deweloper oferuje kilka rodzajów przeciwników. Możesz walczyć z wrogami kontrolowanymi przez nie zainspirowany system lub walczyć z armiami prawdziwych przeciwników. Tworzenie sojuszy, planowanie wspólnych manewrów i opracowywanie taktyk jest dostępne dla wszystkich.

Charakterystyczne cechy gry Rise of Cultures:

  • budowa miasta;
  • znajomość różnych cywilizacji;
  • adaptacja w kilku okresach historycznych;
  • badania technologiczne, rozwój nauki;
  • bitwa o terytorium, ekspansja mienia.

Wyzwania związane z budową i rozwojem gospodarczym ciekawie łączą się z epickimi bitwami. Spotkania ze znanymi osobistościami z różnych epok dodają koloru. Funkcjonalność jest uproszczona, biorąc pod uwagę funkcje smartfonów. Ładna grafika sprawia, że ​​chcesz przedłużyć rozgrywkę. Zarządzanie jest łatwiejsze do zrozumienia niż globalne zadania narodów, ich późniejsze przesiedlenie. Zademonstruj wpływ na szybkość postępu, kontynenty są otwarte na zdobywców i gwiazdy naukowe!Reklama

Rise of Cultures

Wszystkie aplikacje InnoGames na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/23 10:08
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |