Opis:

Gra Bid Wars  to zabawny symulator, w którym musisz stawiać zakłady, kupować przedmioty po najlepszych cenach, a następnie zawierać transakcje odsprzedaży z korzyściami finansowymi.

W obecności kilku miłośników zysku zamek odrywa się od małego magazynu w garażu. Poniżej przedstawiono kilka sekund na ocenę wartości treści. Lektor ogłasza cenę wywoławczą, po której rozpoczyna się licytacja. Musisz podnieść stawkę, jeśli uważasz, że sprzedaż proponowanych przedmiotów może być droższa. Przeciwnicy również pragną wysokich zarobków, dzwonią do coraz wyższych numerów. Ważne jest, aby zatrzymać się na czas, aby nie wydawać za dużo. Wśród zakupionych przedmiotów znajdą się tanie tanie rzeczy, takie jak sprzęt sportowy, ale drogie partie (motocykle, samochody, starożytne figurki itp.) Zapłacą więcej niż zwykły drobiazg.

Każdy poziom obejmuje aukcje w kilku skrzyniach garażowych na danym terytorium. Po zakończeniu publicznej sprzedaży zestawów przedmiotów możesz sprawdzić rzeczywistą wartość każdego zakupionego przedmiotu. Postać może odsprzedawać towary, liczyć dochód i przechodzić na kolejne poziomy. Dla doświadczonych dilerów dostępne są zamknięte magazyny z rzadkimi cennymi przedmiotami, artefaktami, drobnymi elementami z innych planet. Pomiędzy przetargami możesz otwierać skrzynki bonusowe, znajdować różne nagrody. Otwarcie własnego lombardu wprowadzi Twoją firmę na nowy etap!

Funkcje gry Bid Wars:

  • udział w aukcjach garażowych;
  • ograniczony czas na podjęcie decyzji;
  • przebiegli konkurenci;
  • antyki i inne wartości wśród śmieci;
  • możliwość zarobienia milionów lub stracenia wszystkiego.

Projekt wymaga skupienia, umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i spowolnienia w przypadku utraty kontroli nad sytuacją. Podstawowe elementy sterujące i jasne zadania ułatwiają przyzwyczajenie się do gry. Różnorodne bonusy dodatkowo motywują początkujących i doświadczonych graczy. Szansa na zdobycie niewyobrażalnego bogactwa na jedną cenną rzecz pobudza wyobraźnię. Graczowi trudno jest zachować równowagę między ryzykiem globalnych wydatków a perspektywą oddania najdroższego bezczelnemu i zwinnemu przeciwnikowi. Znajdź najlepszą strategię wygrywania aukcji!


Reklama

Pobierz Bid Wars 2.48.5

Nowości w tej wersji
There's new stuff in BidWars!

More bugs and nuisances resolved!

Let's play!

Thank you for playing Bid Wars! Please do not forget to leave a new review! Your feedback means a lot!
informacje ogólne
wersja 2.48.5 (275)
Data umieszczenia 2021-12-21 11:51
rozmiar 150.46 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Wszystkie aplikacje By Aliens na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/23 13:10
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |