Rozwiń wieżę
0 (0)

Opis:

Grow Turret  to ciekawa gra zręcznościowa , w której musisz bronić bazy przed grupami antagonistów za pomocą broni, strzelać do bossów, budować strategię kontrataku.

W centralnej części lokacji znajduje się platforma z wieżą. W przyszłości inne pistolety mogą być umieszczane w tym samym miejscu co posiłki. Wrogowie będą poruszać się po obwodzie, użytkownik musi uniemożliwić antagonistowi przejście całej wolnej drogi, nie pozwolić mu się zamknąć. Zniszczeniu chodzących trupów i innych złych duchów towarzyszy automatyczne gromadzenie bonusów. Przy wystarczającej liczbie nagród warto udać się do sklepu i kupić ulepszenia. Zwróć także uwagę na specjalne funkcje, które pomagają radzić sobie z przeciwnikiem w przypadku siły wyższej.

Działka pomocnicze są umieszczane na specjalnych polach według dowolnej logiki, obok głównej broni. Ulepszenia pozwalają odważnie walczyć z przeciwnikami, zwiększać moc, gdy tłum staje się silniejszy i bardziej aktywny. Oprócz standardowych małych szkodników będziesz okresowo musiał walczyć z bossami. Te stworzenia są przerażone wymiarami i wyglądem, ale znikają, jeśli celujesz w nie bez przerwy strzelając z pistoletu. Nie uda się wymyślić wspólnej taktyki walki ze wszystkimi typami najeźdźców; twórca stworzył wiele rodzajów potworów, które wymagają indywidualnego podejścia.

Funkcje gry Grow Turret:

  • ochrona bazy przed falami antagonistów;
  • modernizacje struktur obronnych;
  • automatyczne strzelanie;
  • aktywacja specjalnych umiejętności;
  • instalacja dodatkowych karabinów maszynowych.

Gatunek tower defense idealnie łączy się z pilotem. Projekt oferuje elementarne elementy sterowania i częściową automatyzację. Użytkownik będzie musiał podjąć wiele strategicznych decyzji, określić odpowiednie ulepszenia, rozmieścić broń artyleryjską w celu wzmocnienia. Prosta szata graficzna głównej strony ma retro odcienie. Różnorodność wrogów jest zaskakująca, a hojne nagrody powodują chęć szybkiego oczyszczenia terytorium wrogów i przejścia na kolejne poziomy. Stwórz przyzwoitą obronę, która może powstrzymać każdego potwora!


Reklama

Pobierz Rozwiń wieżę 7.6.9

Nowości w tej wersji
[Update]
- Added Secrect Book
- Balance patch
informacje ogólne
wersja 7.6.9 (20210617)
Data umieszczenia 2021-06-25 10:44
rozmiar 39.69 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/24 12:38
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |