Opis:

Krew króla gra  jest ciekawa strategia, w której trzeba bronić Brytania od wampirów i potworów, pomyśl nad algorytmami bitwie, a wezwanie fajnych zawodników do pomocy.

Cesarz wysłał wielu żołnierzy, aby wyzwolili terytoria od ciemnych sił. Na początku historii rycerz został poważnie ranny w kolejnej nierównej walce ze złymi duchami. Bezimienny demon oferuje nieśmiertelność postaci w zamian za nienazwaną usługę. Osłabiony żołnierz jest pozbawiony siły, nie jest w stanie sprzeciwić się ani wyjaśnić żadnych szczegółów transakcji. Demon postrzega ciszę przeplataną bolesnymi jękami jako zgodę. Daje bohaterowi życie wieczne i wojowników, którzy są gotowi walczyć ze złymi duchami, zabijać i poświęcać życie zamiast tego, którego serce powinno bić na zawsze.

Po wyrażeniu zgody na transakcję kontrola rycerza przechodzi na użytkownika. Oddział może wybrać wygląd kilku szablonów, podać imię i płeć. Następnie możesz udać się do lokacji, wezwać asystentów i wziąć udział w zaciętych bitwach. Na początkowych etapach dostępna jest tylko piechota, później włócznicy, łucznicy, a nawet kawaleria zostaną odblokowani. Skuteczne działania dowódcy pozwalają zbierać i gromadzić czerwone kamienie. Są one wymieniane w celu ulepszenia przedstawicieli oddziału wojskowego, zdobywania nowego sprzętu i umiejętności pompowania.

Cechy Kings Blood:

  • walczyć z atakującymi potworami;
  • dostosowanie oddziału;
  • 4 rodzaje pomocników o unikalnych umiejętnościach;
  • zbieranie kamieni do ulepszania wojowników i umiejętności;
  • tryby z różnymi zadaniami.

Projekt ma dwuwymiarową szatę graficzną, gracz widzi sytuację z boku. W dolnej części ekranu znajdują się prostokąty symbolizujące dostępne typy żołnierzy. Istnieją również ikony ataku, obrony i odwrotu, ale są aktywowane tylko w niektórych punktach. Jedną z cech rozgrywki jest nieprzewidywalne zniekształcenie skomplikowanej fabuły. Użytkownik musi dowiedzieć się, jaką opłatę demon będzie wymagał za swoje usługi. Warunki wymiany są tylko częściowo uzgodnione, na ostatnim etapie czyszczenia terytoriów z zombie i innych antagonistów prawda zostanie ujawniona rycerzowi. Przygotuj się na nagłe ujawnienie tajemnic!


Reklama

Pobierz Kings Blood 1.3.1

Nowości w tej wersji
- Fixed Minor bug
informacje ogólne
wersja 1.3.1 (137)
Data umieszczenia 2021-08-12 01:59
rozmiar 92 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje DAWINSTONE na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/25 10:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |