Battle Divas: Slay Mecha
5 (8)

Battle Divas: Slay Mecha

Opis:

Gra Battle Divas: Slay Mecha  to strategia fantasy, w której musisz badać planetę po wojnie nuklearnej, oczyszczać terytoria z płodnych potworów.

Z powodu nadmiernego promieniowania ludzie zostali zmuszeni do opuszczenia swojej rodzinnej Ziemi i przeniesienia się na stację kosmiczną. Po długim oczekiwaniu utworzono oddział rozpoznawczy dziewcząt, które zostały wysłane do zbadania terytorium opuszczonego w czasach starożytnych, aby ocenić sytuację. Po przybyciu na kwitnącą niegdyś planetę bohaterki były przerażone liczbą potworów krążących wokół. Zdecydowano zniszczyć te szkodniki, aby spróbować całkowicie wyczyścić lokalizacje.

Gracz kontroluje oddział ratunkowy, zarządza postaciami w bitwach turowych. Plan bitwy różni się od swoich odpowiedników możliwością poruszania atakujących przed każdym uderzeniem. Obszar oddziału jest podświetlony niebieskimi kwadratami, możesz łatwo przesunąć każdy totem. Wrogowie pokornie będą czekać na uderzenie w ich stronę, ale wtedy będą mogli zmienić swoje rozmieszczenie. Nagrody za pokonanie innej grupy potworów, za przeżycie kolizji z bossami oraz za inne zasługi pozwalają ulepszać armię, odkrywać nowe walczące dziewczyny. Jeśli chcesz, możesz przejść z trybu offline do PvE i brać udział w bitwach drużynowych z możliwością indywidualnych ulepszeń dla podwładnych.

Charakterystyczne cechy gry Battle Divas: Slay Mecha:

  • turowe bitwy ze złymi duchami;
  • ulepszenia totemów;
  • odblokowywanie nowych wojowników;
  • kilkaset elementów wyposażenia;
  • rozgrywka w trybach online i offline.

Historia została stworzona w fantastycznym stylu anime, znane elfy walczą z robotami. Wszyscy uczestnicy używają niezwykłych narzędzi do obrony i ataku. Niewielkie efekty specjalne są zauważalne podczas atakowania stron. Deweloper oferuje ponad 400 części wyposażenia, dzięki czemu dla każdego członka zespołu można było wybrać najwygodniejszy strój. Dzięki kilku trybom użytkownik może łatwo przełączać się między historiami, wybierać format gry dla nastroju. Pomóż totemom zabić potwory i spraw, aby Ziemia nadawała się do zamieszkania!


Reklama

Pobierz Battle Divas: Slay Mecha 0.0.36

informacje ogólne
wersja 0.0.36 (24)
Data umieszczenia 2022-02-06 22:49
rozmiar 55.93 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

NETWORK

NETWORK

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Yatta! Play na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
5★ 100%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/25 13:38
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |