DC Battle Arena
0 (0)

Opis:

Gra DC Battle Arena to internetowa akcja na Androida, której wydarzenia rozwijają się w znanym otoczeniu - wybierz bohatera, idź na arenę i walcz z innymi graczami, starając się zdobyć jak najwięcej punktów, ale nie umrzeć. Na pierwszy rzut oka pobity temat, ale w rzeczywistości projekt okazał się uzależniający i znacznie ciekawszy, niż mogłoby się wydawać na początku.

Przygotowaliśmy grę w studio Electronic Soul, które w tej chwili znane jest tylko z jednego projektu BarbarQ, który pobrał ponad 10 milionów użytkowników Androida, co jest zdecydowanie dobrym wynikiem, a to, co dzieje się w tym projekcie, jest w pewnym stopniu podobne do nowego produktu, więc możemy śmiało powiedzieć, że programiści wykorzystali istniejące rozwiązania.


Aby nie być bezzasadnym - przechodzimy do rozgrywki. Jak już pisaliśmy, jest to projekt online, aby wszyscy twoi rywale byli prawdziwymi graczami, co natychmiast obiecuje zabawę i niezwykłe działania z ich strony. Drugą ważną kwestią jest fajny projekt kreskówkowy, który bardzo dobrze pasuje do przedstawionych tu motywów komiksów i postaci. Nawiasem mówiąc, postacie są również ważnym zasobem tej gry, ponieważ istnieje wiele postaci ze wszechświata DC, a jak wiadomo, każda z nich ma swoje unikalne umiejętności, co znajduje odzwierciedlenie w grze, co oznacza, że ​​każdą postać trzeba zbadać i znaleźć ukochany. Chcesz zostać Supermanem? Zapraszamy!

Do tej pory gra ma kilka trybów, tylko dwa, ale jest to w pełni kompensowane przez zdolność wykonywania różnorodnych zadań, które są jasne, proste i mogą przynieść użyteczne bonusy, a także poczucie, że walczysz z jakiegoś powodu. Na koniec nie zapominajmy o dynamice, która idealnie wpasowuje się w kontekst. Bitwy nie trwają dłużej niż 5 minut, a na urządzenia mobilne właśnie tego potrzebujesz.


Funkcje gry DC Battle Arena na Androida:

  • Znani bohaterowie wszechświata DC
  • Świetna grafika kreskówkowa
  • Wysoka dynamika, bitwa nie więcej niż 5 minut
  • Walcz z prawdziwymi graczami na arenie
  • Reklama nie została jeszcze dostarczona, jak długo potrwa takie szczęście?

Wady gry:

  • Projekt właśnie się pojawił, więc jak wiele wydarzeń nie może się pochwalić.

Podsumowując: gra DC Battle Arena zasługuje na uwagę, szczególnie jeśli nie znajdziesz winy w różnorodności, która jest obecnie osiągana wyłącznie przez wybór bohaterów i wydarzeń rozgrywających się na arenie.


Reklama

DC Battle Arena

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/26 10:17
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |