Box Office Tycoon
2.8 (8)

Box Office Tycoon

Opis:

Gra Box Office Tycoon  to fajna gra swobodna, w której musisz zbudować kino, zadbać o wysoką jakość obsługi widowni, rozwinąć i ulepszyć swój projekt biznesowy.

Na początku użytkownik otrzymuje niewielką ilość kapitału, dzięki czemu może wyposażyć i otworzyć dla publiczności tylko jedno pomieszczenie do oglądania filmów. Dzięki właściwemu podejściu pierwsi goście będą zadowoleni, dadzą więcej pieniędzy niż pierwotnie zainwestowano. Niezadowoleni klienci stają się potężnym zagrożeniem bankructwem, możliwe są nawet scenariusze negatywne. Warto zastanowić się nad działaniami, rozmieszczeniem obiektów w dogodnych dla publiczności punktach i stworzeniem wystarczającej liczby zabawnych atrakcji.

Pamiętaj, aby zrobić miejsce dla sklepu, sprzedawać napoje, popcorn i inne rodzaje produktów jadalnych. Bary i karaoke z odpowiednią atmosferą zawsze będą poszukiwane. Przeanalizuj również liczbę kas biletowych i ich umiejscowienie, ludzie nie powinni męczyć się w poszukiwaniu biletów na pożądaną sesję. Modernizuj hale, zdobywaj wygodniejsze wyposażenie terytoriów, przyciągnie to więcej klientów. Dodatkowy personel dostępny po wykonaniu określonych zadań pomoże sobie z tym poradzić. Kolejny potentat może otwierać nowe witryny i zwiększać własność.

Charakterystyczne cechy gry Box Office Tycoon:

  • budowa małego kina;
  • wyposażenie i rozbudowa witryn;
  • tworzenie budynków gospodarczych, barów, sklepów;
  • odblokowywanie wykwalifikowanych menedżerów;
  • wysokie dochody i liczne nagrody.

Symulator wyraźnie wyróżnia się na tle analogów niezwykłym pomysłem. Budowa miast i farm stała się trochę nudna, ale tutaj musisz zmierzyć się z zupełnie innym zadaniem. Rozgrywka cieszy się kolorową grafiką i szeroką gamą bonusów. System misji pozwala zdobywać nagrody, a regularne osiąganie różnych celów pozwala znacznie zwiększyć rentowność firmy.

Rozgrywka jest maksymalnie uproszczona, nie wymaga dużo czasu na naukę niuansów. Do zadań użytkownika należą rozwiązania dotyczące budowy obiektów i nabywania aktualizacji. Zakończenie gry nie wiąże się z żadnym zauważalnym ryzykiem po powrocie do potencjalnych magnackich prezentów. Zrób rentowne miejsce z kina, zapewniając status słynnego biznesmena!


Reklama

Box Office Tycoon

Ocena:

(8)
2.8★ 56%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/26 12:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |