Towerlands
0 (0)

Opis:

Gra Towerlands  to strategia RPG, w której musisz chronić mobilny zamek przed falami złodziei i potworów oraz przygotować armię do automatycznych bitew.

Użytkownik wciela się w rolę pana małego zamku. Ta wieża przyciąga różnorodne orki, chodzące trupy, inne potwory, gotowe do ataku w tłumach. Każda fala atakujących to osobny poziom, do udanego przejścia niezbędna jest rekrutacja żołnierzy, aby zapewnić im wysokiej jakości szkolenie. 27 typów wojowników stara się uczestniczyć w zaciętej walce. Na początkowych etapach będziesz musiał ograniczyć się do najsłabszych jednostek. Wykonywanie zadań pozwala gromadzić zasoby, usuwać zamek z różnych postaci, zdobywać fajne przedmioty wyposażenia, wzmacniać główny budynek wieży.

Bitwy odbywają się automatycznie, ale władca może ręcznie aktywować dodatkowe umiejętności wojowników. Konieczne jest zbadanie możliwości wszystkich dostępnych jednostek, aby móc z nich korzystać w odpowiednim czasie. Wśród ulepszeń wojowników jest tempo ataku, zasięg obrażeń, jakość celowania przed ostrzałem i inne parametry. Zamek wymaga również ulepszenia, przeciwnicy stają się silniejsi, aby zachować swój dobytek, trzeba szukać niezwykłych narzędzi obronnych. Moduł można umieścić na szczycie wieży w postaci dodatkowej strzelanki lub nawet lekarza. Wrogowie będą utrudniać Dowódcy na wiele sposobów, łącząc czarowników i inne złośliwe osobowości.

Charakterystyczne cechy gry Towerlands:

  • ochrona bazy na kołach przed falami atakujących;
  • walczyć z rabusiami, potworami i zombie;
  • 27 odmian jednostek;
  • ulepszać sprzęt i broń;
  • budowanie miasta do szkolenia wojowników.

Deweloperzy wyposażyli tę strategię w szereg ulepszeń, pozwalając nowo odkrytemu dowódcy na stworzenie własnego podstawowego planu ochrony. Fani bitew online mogą brać udział w globalnych bitwach klanowych. System ocen motywuje do ciągłego doskonalenia. W trybie offline użytkownik czeka na dwa tysiące grup wroga, starannie planując przechwytywanie na ośmiu dostępnych stronach. Wybierz żądany tryb, uruchom zestaw łuczników, rycerzy i innych śmiałków. Antagoniści stoją przy bramie w pełnej gotowości bojowej!


Reklama

Towerlands

Wszystkie aplikacje Black Bears na mob-core.com.pl

Ocena:

(3)
3.08★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/27 12:17
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |