Zombie Hunter D-Day
3.5 (4)

Opis:

Gra D-day : Zombie  to ponura strzelanka, w której musisz strzelać do zombie, walczyć o prawo do istnienia, badać lokalizacje i przechodzić trudne testy.

Straszny wirus natychmiast rozprzestrzenił się po miastach, zmieniając ogromną większość populacji w mutantów zombie. Totem gracza udało się uniknąć smutnego losu, ale w tej sytuacji zachowanie własnego życia staje się niezwykle trudną misją. Konieczne jest oczyszczenie terytorium z krwiożerczych wrogów, okresowo spotykaj bossów potworów. Zadanie zostanie zakończone, jeśli uda nam się wytrzymać przez 4 tygodnie. Każdy dzień obfituje w wiele nieprzyjemnych spotkań i niebezpiecznych przygód. Nie można znaleźć asystentów, każda widziana postać będzie chciała ucztować na krwi zdrowej osoby.

Najlepiej bronić się bronią palną. Arsenał dostępnych pistoletów, karabinów, karabinów, granatów i innych elementów będzie stopniowo rozszerzany. Przedmioty z arsenału można ulepszać, a nawet łączyć, aby uzyskać niezwykłe modele. Użytkownik czeka na strzelanie z perspektywy pierwszej osoby, zamiatając małe obszary różnorodnymi stworzeniami zombie. Przy obliczaniu wyników i obliczaniu premii nie tylko całkowita liczba zabitych ludzi, ale także liczba śmiertelnie rannych w głowę, kombinacje idealnych strzałów itp. Broń można zmienić bezpośrednio w trakcie ostrzału, wybierz model oparty na skali katastrofy.

Charakterystyczne cechy gry D-day : Zombie:

  • zniszczenie żywych trupów dla przetrwania;
  • różni wrogowie, wielcy bossowie;
  • wiele rodzajów broni z opcją łączenia;
  • uaktualnić narzędzia ochrony;
  • unikanie zmutowanych ukąszeń.

Deweloper oferuje pracę w pokojach zamkniętych budynków, na terenach lasów, magazynów i innych miejscach, które budzą strach po pojawieniu się wirusa. Oprawa graficzna w ciemnych kolorach wzmacnia napięcie, tło dźwiękowe podkreśla niebezpieczeństwo sytuacji. Wrogowie są rozmazani krwią, ale w skrypcie nie ma czerwonych kałuż. Zabity w ciągu kilku sekund znika, pozostawiając jedynie ponurą czystość. Ważne jest, aby często się rozglądać i unikać antagonistów; ryzyko infekcji jest zbyt duże. Postaraj się trzymać cenne 28 dni, aby mieć szansę na powrót do normalnego życia.


Reklama

Pobierz Zombie Hunter D-Day 1.0.828

Nowości w tej wersji
Hot fix: fixed launch error


1. Upgraded main lobby screen design
2. Changed stage selection screen
3. Added new functional buttons to the main screen (daily reward, special weapon store, skill)
4. Adjusted tutorial
5. Fixed minor bugs
informacje ogólne
wersja 1.0.828 (67)
Data umieszczenia 2021-12-07 08:53
rozmiar 86.62 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.48★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/28 10:27
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |