Crying Suns
0 (0)

Opis:

Gra Crying Suns to projekt science fiction na Androida, którego ustawienie przypomina coś między strategią turową, grami RPG i zadaniami noir, które tak bardzo kochają. Ale najważniejsza jest fabuła, która jest nie tylko tutaj, ale ma również wiele odniesień, których prawdziwi fani science fiction nigdy nie przegapią.

Przygotowaliśmy grę w studio Humble Bundle, o której trudno powiedzieć coś konkretnego, ponieważ na tej platformie jest to ich pierwszy i jak dotąd jedyny projekt. Wszystko, co jest dodatkowo znane z gry - początkowo pojawiło się na PC, gdzie zyskało uniwersalną miłość i entuzjastyczne recenzje, więc bez wahania gra została przeniesiona również na urządzenia mobilne, format tego, co się dzieje, jest do tego idealny. Ale ponieważ nie jest to główna gałąź rozwoju projektu - została natychmiast opłacona i kosztuje dokładnie tyle samo, co w wersji na PC - około 10 USD, co jest dużo pieniędzy jak na standardy Androida. Niemniej jednak nie mogliśmy przejść obok, nie mamy takiego moralnego prawa.


Jeśli mówimy o tym, co dzieje się w grze, to od razu warto zauważyć najważniejsze - fabułę. Jest on wypaczony na twojej postaci - admirale, który kontroluje flotę kosmiczną, która powinna zbadać upadek imperium. A co ważniejsze, pisząc fabułę, scenarzyści czerpali pomysły i inspiracje z takich dzieł jak Dune i Foundation, a to klasyka tego gatunku na zawsze! Nietrudno zgadnąć, że fabuła okazała się niesamowita. Uzupełnienie tego, co się dzieje i faktu, że twoja postać jest śmiertelna, choć nie w najlepszych tradycjach hardcorowych projektów. Zmienny komponent w grze do granic możliwości - programiści zebrali ponad 300 zwrotów akcji, które mogą wystąpić w zależności od twoich działań, decyzji i wyborów.

Grafika jest pikselowana, ale to nadaje grze wyjątkowy urok i wygląda bardzo dobrze, nawet przy wysokich rozdzielczościach. A wszystkie sześć rozdziałów dostępnych natychmiast po zakupie pokaże cały świat stworzony tutaj w pełnej krasie.


Funkcje gry Crying Suns na Androida:

  • Świetna grafika, prawdziwa sztuka pikseli
  • Oszałamiająca fabuła science fiction
  • Ponad 300 wydarzeń fabularnych
  • Otaczający wszechświat jest generowany losowo.
  • Ciekawe bitwy taktyczne
  • Ponura atmosfera, która jest warta czasu na nią spędzonego

Wady gry:

  • Gra jest płatna, a cena jest wysoka, ale jeśli obiektywnie, to arcydzieło jest warte swojej ceny, podczas gdy oczywiście nie znajdziesz reklamy ani dodatkowych zakupów.

Konkluzja: jeśli czytasz powyższe prace lub jesteś fanem science fiction - nie trać czasu i koniecznie zapoznaj się z Crying Suns. Na PC, na Androidzie nie ma znaczenia - gra jest piękna w dowolnej formie.


Reklama

Crying Suns

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/28 13:32
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |