Grand City Thug Crime Gangster
0 (0)

Grand City Thug Crime Gangster

Opis:

Gra Grand City Thug Crime Gangster  to ciekawa gra akcji , w której musisz walczyć o tron ​​króla lokalnej mafii, brać udział w potyczkach z innymi bandytami i policją.

Na początku użytkownik jest zdeterminowany wyglądem postaci i niektórymi ustawieniami. Początkowych parametrów jest niewiele, gdy pojawi się znaczna podaż zasobów gry - bohater będzie mógł poprawić cechy. Wraz z nimi wzrośnie poziom sławy mieszkańców miasta. Następnie tryb gry jest wybierany z kilku opcji. Następnie możesz wejść do otwartego świata i osiągnąć określone cele dowolnymi dogodnymi metodami. Użytkownik wybiera bieżące zadania i tempo ich rozwiązania. Policja nie spodoba się pojawieniu się bohatera w mieście, rywalizujące gangi mogą nawet ogłosić polowanie na szczęśliwego przybysza. Być może zamieszki pomogą stać się autorytatywnymi, dzięki czemu łatwiej będzie przejąć władzę.

W tej akcji system ulepszeń jest szczegółowo przemyślany, wiele bonusów jest rozproszonych po mieście. Oprócz nagród finansowych bohater otrzymuje dodatkowe życie i inne fajne rzeczy. W razie potrzeby między rozwiązaniem głównych zadań można zmienić wygląd. Jeśli zgromadziłeś pieniądze na ulepszenia, specjalny sklep oferuje wiele pomysłów na wydawanie pieniędzy. Dozwolony jest również zakup pojazdów i ich kradzież. Uczestnicząc w zabójstwach i rozbojach, musisz działać szybko. Rowery, motocykle, samochody, a nawet helikoptery pomogą utrzymać zdrowie i ukończyć misję.

Charakterystyczne cechy gry Grand City Thug Crime Gangster:

  • strzelaniny w otwartym świecie;
  • uzyskanie statusu organu karnego;
  • wykonywanie misji kryminalnych;
  • korzystanie z transportu innej osoby;
  • 4 tryby rozgrywki.

Mechanika i stylistyka projektu przypominają GTA. Trójwymiarowa grafika nie robi wrażenia, ale bogactwo wydarzeń i różnorodność dostępnych działań ratuje sytuację. Zarządzanie jest zrozumiałe, chociaż niektóre zadania wymagają znacznego wysiłku. Aby zabić, będziesz musiał wydać dużo kul, nawet jeśli strzelasz bardzo celnie. Rozboje i inicjacja chaosu skłaniają wielu cywilów do otwartej wrogości, agresji. Staraj się prowadzić, nie plamiąc swojej reputacji. Należy zdobyć szacunek innych gangsterów!


Reklama

Pobierz Grand City Thug Crime Gangster 4.0.1

informacje ogólne
wersja 4.0.1 (52)
Data umieszczenia 2022-03-15 14:20
rozmiar 110.18 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/29 10:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |