Opis:

Gra Vikings II  to fajna strzelanka, w której musisz zniszczyć złodziei i wszystkie złe duchy stojące na drodze postaci do świętych sal w sali umarłych.

Użytkownik wybiera obraz Wikinga i wysyła go do ryzykownej przygody. Wrogie osobowości biegną w kierunku grup, musisz ostrożnie celować i szybko do nich strzelać. We wczesnym średniowieczu nie było broni palnej, więc skandynawski żeglarz musiałby ograniczyć się do łuku i strzały. Odwieczna dostępność amunicji daje nadzieję na pozytywny wynik bitew. Setki poziomów gwarantują długą podróż wypełnioną przeszkodami i niebezpiecznymi kolizjami.

Przeciwnicy są różnorodni, straszne wilki zastępują demony, węże i trolle wzmacniają armię brzydkich stworzeń. Historia podzielona jest na światy, każdy będzie miał swoich własnych wrogów. Stopniowo siły tych, którzy dążą do wzrostu, postać potrzebuje częstych ulepszeń i szkolenia. Będzie więc mógł dopasowywać przeciwników, gromadzić punkty i elementy bonusowe, spokojnie spotykać gigantycznych bossów, którzy nie zawsze są w stanie umieścić własne ciało w widocznej części lokacji. Po spotkaniu niezmiennie następuje wspaniała bitwa. Przygotuj się na potężne kontrataki!

Charakterystyczne cechy gry Vikings II:

  • strzelanie do smoków, trolli, demonów;
  • wybór wyglądu oddziału;
  • poziomowanie i trening postaci;
  • pokonywanie różnorodnych przeszkód;
  • przejście światów ze skandynawskich mitów.

Utrzymując format klasycznej arkady pionowej, twórca radykalnie zmienił fabułę. Zamiast zwykłego ostrzeliwania samolotów lub statków kosmicznych, użytkownik musi dostosować się do walki z potworami, celnie strzelając we wrogów. Duże możliwości szkolenia i aktualizacji zwiększają szanse na osiągnięcie głównego celu. Ale duża liczba antagonistów sprawia, że ​​przygotowujesz się do bitwy, zapominasz o relaksujących spacerach w atrakcyjnych skandynawskich światach. Zachwyca przyjemna szata graficzna, dynamika wydarzeń powoduje chęć pozostania dłużej w proponowanej atmosferze. Staraj się zabić każdego, kto porusza się na nadjeżdżającym pasie, celnymi strzałami!


Reklama

Pobierz Vikings II 1.19

Nowości w tej wersji
New mode: Infinite Challenge!
New Daily Quests!
New environments!
And a lot of bug fixes!
informacje ogólne
wersja 1.19 (24)
Data umieszczenia 2021-01-26 07:10
rozmiar 37.31 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/29 12:11
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |