Legend of Kingdoms
0 (0)

Legend of Kingdoms

Opis:

Gra Legend of Kingdoms  to kolorowy multiplayer, w którym walczą zespoły 5 postaci, niszczą budynki innych ludzi, wkraczają na główną bazę przeciwników i wydobywają złoto.

Użytkownik wybiera bohatera z szerokiej listy osobowości świata fantasy. Magowie, wojownicy, zabójcy i inne postacie są gotowe na osiągnięcia. Pozostali członkowie przyszłej drużyny są również kontrolowani przez prawdziwych graczy. Wspólnie konieczne będzie zniszczenie budynków przeciwników, walka, jednoczesne pokonanie potworów biegnących wszędzie i przejście do głównej wieży wroga. Zniszczenie takiego budynku jest głównym celem zespołu. Nadal możesz zbierać złoto, gromadzić inne zasoby do kolejnych ulepszeń.

Każdy rodzaj bohaterów ma indywidualne skórki, zestaw umiejętności zależy również od wyboru postaci. Dlatego w przypadku jednego globalnego celu rolę taktyczną określa użytkownik. Dodatki są kupowane za fundusze na gry znalezione i zarobione na lokalizacjach. Deweloper nie był ograniczony do jednego trybu gry; w razie potrzeby można przetestować inne formaty. Jasne obszary Chcę eksplorować ostrożniej, po prostu musisz odeprzeć wrogów. Lektor stale przypomina nam, że ucieczka jest bezcelowa, a jedyną prawdą jest złoto. Wiele innych prawd jest również wyrażanych jako wskazówki.

Charakterystyczne cechy gry Legend of Kingdoms:

  • Bitwy drużynowe 5 na 5;
  • pojedynki z potworami i przeciwnikami;
  • wybór bohatera, zmiana skórki;
  • obrona ich budynków, ataki na nieznajomych;
  • zbieranie przydatnych zasobów.

Fani gatunku MOBA będą zadowoleni z wysokiej dynamiki bitew, spektakularnej grafiki i efektów specjalnych. Mapa kolorowych miejsc jest starannie opracowana, wydaje się, że popycha przeciwników do częstych ciężkich starć. Widok z góry pozwala szybko znaleźć wroga, który nadchodzi z dowolnego kierunku. Będziemy musieli wykazać się szybkością i zwinnością reakcji, odpierać ataki, inicjować walki, aby doprowadzić zespół współpracowników do zwycięstwa. Śmierć totemu nie jest momentem krytycznym, jest przywracana w ciągu kilku sekund, chociaż zmienia się wynik w górnej strefie ekranu. Spraw, by antagoniści uznali ich bezradność!


Reklama

Legend of Kingdoms

Wszystkie aplikacje MEGAXUS na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/30 09:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |