Opis:

Gra Riverside  to symulator kreskówkowy, w którym musisz zbudować miasto, rozwinąć farmę w jego pobliżu, poznać historie lokalnych postaci i ustanowić mikroekonomię.

Użytkownik zostaje burmistrzem małego miasteczka. Dawno, dawno temu życie na wsi toczyło się pełną parą, ale po kryzysie ludzie zaczęli szukać innego schronienia. Pozostali najbardziej oddani i celowi. Z ich pomocą gracz musi przywrócić infrastrukturę, zaangażować się w rozwój miasta. Możesz uzyskać wysokiej jakości produkty z pobliskiej farmy. Upadek przedsiębiorstwa rolnego. Zwierzęta gospodarskie, prace w terenie i zakładanie produkcji mogą sprawić, że terytorium będzie zamożne. Osoba starsza nie powinna bać się pracy fizycznej, zbierania mleka, karmienia i ulepszania inwentarza żywego, zapewnienie komfortowych warunków życia jest obowiązkiem burmistrza.

Staraj się zapewnić pracę rolników, organizuj dostawy produktów. W zamian możesz zdobyć materiały budowlane i inne niezbędne elementy. Nie zapomnij o poprawie sytuacji w mieście. Zdecyduj sam, gdzie budować piekarnie, mleczarnie, sklepy. Obecność cyklu produkcji żywności i logistyka jakości da szansę na ożywienie gospodarcze. Kiedy sytuacja trochę się poprawi, wielu będzie chciało wrócić do swoich rodzinnych miejsc, nieco później pojawią się goście. Wioskę można uszlachetnić i udekorować, aby zwiększyć przepływ ludzi.

Funkcje gry Riverside:

  • odbudowa gospodarstw rolnych po kryzysie;
  • aranżacja pól, hodowla zwierząt;
  • tworzenie procesu produkcyjnego;
  • organizacja sprzedaży w mieście;
  • wymiana zasobów z centrum administracyjnym.

Projekt z powodzeniem połączył symulator budowy i prace rolnicze. Nowe możliwości są stale otwierane dla użytkownika; budynki, rośliny, zwierzęta są odblokowywane. Pomyślne decyzje przynoszą pieniądze i inne premie, ograniczenia w ich wydatkach znajdują się tylko na liście dostępnych pozycji. Ekscytujące zadania pomogą ci zdobyć więcej zasobów, a gadatliwi bohaterowie chętnie opowiedzą swoje oryginalne historie. Bohaterów tej samej postaci nie można znaleźć, tym bardziej interesujące będzie życie z nimi. Przywróć terytoriom jasne, pełne życia życie!


Reklama

Riverside

Wszystkie aplikacje Playkot LTD na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/30 11:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |