Opis:

Gra High Rise  to zabawna łamigłówka, w której musisz budować miasto z sześciennych bloków, łączyć elementy o tych samych kolorach, tworzyć drapacze chmur.

Użytkownik wciela się w rolę urbanisty na kwadratowej platformie o wymiarach 5 × 5 komórek. Terytorium można nie tylko w pełni zobaczyć na ekranie, ale także obrócić jednym dotknięciem, wybierając optymalną lokalizację budynków. W sumie możesz umieścić 25 obiektów, po jednym dla każdej komórki. Dolny panel wskazuje dostępne bloki, ich kolorystykę i kolejność, którą należy wykonać. Musisz określić, gdzie chcesz umieścić skrajny element. W tym samym czasie musisz rozważyć umieszczenie następujących elementów. Po jednym ruchu lista kolorowych kostek jest aktualizowana. Czasami pojawia się opcja rzucenia budynku w otchłań. Jest to przydatne, gdy element koliduje z wysokością budynku.

Jeśli sąsiednie komórki są blokami tego samego koloru i tego samego rozmiaru (liczba kostek wysokości), można je połączyć. Dom podnosi się i przynosi punkty do skarbonki. Całkowita liczba zdobytych punktów jest wyświetlana w prawym górnym rogu. W momencie łączenia jedna z komórek jest zwalniana (w przypadku braku dodatków innych odcieni w tym samym miejscu). Przedmioty stają się coraz wyższe, istnieje szansa na rozpoczęcie budowy czegoś nowego. Głównym zadaniem jest stworzenie miasta z maksymalną liczbą wieżowców. Im wyższa, tym więcej punktów można zdobyć. Zajęcie wszystkich komórek wskazuje na zakończenie procesu.

Charakterystyczne cechy gry High Rise:

  • budowa wieżowców z bloków;
  • obiekty budowlane;
  • łączenie identycznych kostek;
  • wybór lokalizacji budynków;
  • rotacja i inspekcja miasta.

Minimalizm w projektowaniu graficznym pomaga się skoncentrować. Jeśli styl wydaje się nudny, możesz przetestować alternatywne motywy - ciemne lub ślepe na kolory. Brak timerów zapewnia relaks, możliwość rozwiązywania zadań we własnym tempie. Instrukcja pozwala szybko zrozumieć niuanse gry. Użytkownik może śledzić zapisy znajomych i nieznanych graczy z całego świata, aby analizować sukcesy innych ludzi i znajdować sposoby na zwiększenie ich wydajności. Spróbuj przebić się do liderów i stać się najlepszym budowniczym!


Reklama

Pobierz High Rise 1.5

Nowości w tej wersji
We now hope to have fixed crashes. Thanks for your patience and help.

1. We added two new color Themes:
- dark color theme (play late in the night)
- contrast color theme (reduced color perception)

2. We implemented persistence for game state:
- This feature will save the game state automatically if the app is closed by the OS.

3. We added input mode which prevents accidental block placement:
- If you often place block be accident you might want to use double tap input.
informacje ogólne
wersja 1.5 (210)
Data umieszczenia 2020-07-14 00:50
rozmiar 37.53 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje smplgames na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/01 10:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |