Grand Alliance
0 (0)

Opis:

Wielki Sojusz gra  jest ciekawa gra fabularna, w której trzeba walczyć z asystentów tyrana i walczyć o prawo do powrotu na tron prawowitego dziedziczki.

W jednym fantastycznym kraju wydarzyła się okropna sytuacja: tyran przejęła władzę, a szlachta uczestniczyła w spisku. Księżniczka Amelia powinna stać się głową narodu, ale ona sama nie będzie w stanie walczyć z wrogiem i jego licznymi sługami. Gracz będzie zarządzał drużyną bohaterów, pomagając młodej dziewczynie przywrócić sprawiedliwość. Księżniczka nie planuje stać z boku, jako pełnoprawny wojownik oddziału, jest gotowa wziąć udział w każdej walce i być kontrolowana przez mądrego użytkownika. Liczne dialogi pomogą zrozumieć niuanse fabuły, poznać sekrety bohaterki i stosunek żołnierzy do niej.

Nie można od razu zdobyć dużej drużyny, niektóre postacie są zablokowane. Wrogowie na początkowych etapach są słabi, łatwo będzie sobie z nimi poradzić. Następnie musisz przygotować się na potężniejsze potwory, podnieść poziom każdego totemu, dokładnie przestudiować jego umiejętności i zbudować taktykę, aby je połączyć. Klasy i umiejętności można wymieniać, co daje wyjątkową szansę na wypracowanie stylu walki zespołowej. Niektóre umiejętności są używane przez krótki czas, a następnie musisz poczekać, aby je ponownie aktywować. Ważne jest, aby szukać kombinacji i nie koncentrować się na działaniach jednej postaci. Idealnie byłoby, gdyby wszyscy przeżyli w bitwie, obecność obrażeń jest nieunikniona, ale najlepiej unikać śmiertelnych skutków.

Charakterystyczne cechy gry Grand Alliance:

  • szukaj sojuszników z okręgu dla kampanii;
  • ulepszaj bohaterów za pomocą specjalnych narzędzi;
  • połączenie i wymiana umiejętności;
  • występy na arenie PvP;
  • inspirujące nagrody.

Projekt wykonany jest w stylu anime, grafika o bogatej kolorystyce tworzy mistyczną atmosferę. Animowane postacie zachowują się żywe, często rozmawiają między sobą, a okna dialogowe są wyświetlane w formie tekstowej. W razie potrzeby PvE można zmienić na PvP i wypróbować bitwy z prawdziwymi użytkownikami. Zdobądź nagrody za doskonałą walkę i pochwal się znajomym. Pomóż bohaterce powrócić na tron!


Reklama

Grand Alliance

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/01 12:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |