Stellaris: Galaxy Command
0 (0)

Stellaris: Galaxy Command

Opis:

Gra Stellaris: Galaxy Command to bardzo typowa strategia kosmiczna, w której gracze otrzymają ogromny wszechświat i możliwość wpływania na wszystko, co się w nim dzieje. Pomysł jest daleki od nowego i zauważyliśmy, że to nie pierwszy ...

Grę przygotowaliśmy w studiu Paradox Interactive AB, które w tej chwili nie różniło się zbytnio swoimi projektami, ze względu na popularną na ich koncie tylko serię projektów pikselowych Knights of Pen Paper, które przyniosły deweloperom kilka milionów pobrań. Tak czy inaczej, jesienią ubiegłego roku programiści postanowili wprowadzić coś globalnego i wypuścili nasz nowy produkt do testowania.

Fala krytyki ze strony pierwszych graczy nie pozwoliła nam zobaczyć gry w zeszłym roku, jednak decydując się na skorzystanie z tej sytuacji, twórcy kontynuowali rozwój projektu i opracowali większość negatywnych aspektów, czyniąc grę znacznie lepszą i wygodniejszą dla graczy. Ulepszenia oczywiście nie anulowały faktu, że ten projekt jest diametralnie różny od oryginalnej gry Stellaris, która została wydana w 2015 roku i już wtedy zaproponowała otwartą galaktykę, na którą można wpłynąć. Ale mamy to, co mamy i głupio było czekać na platformie mobilnej na pełny klon projektu, który jest nawet dostępny na konsolach obecnej generacji.


Choć rozgrywka nowego produktu różni się od oryginału, atmosfera science fiction i inne bardzo udane rozwiązania pozostają tutaj. Fabuła opowiada także o wszechświecie na skraju upadku, który przeżył epicką konfrontację, a teraz Twoim zadaniem jest przywrócenie dawnej świetności z ruin, okresowo walcząc o zasoby z kosmitami i innymi graczami. Wojna, handel i możliwość dołączania do grup w celu wykonywania szczególnie trudnych zadań - wszystko to wpłynie na to, co się dzieje wokół, zmieniając świat, w którym jesteś. Pomysł jest przyjemny i interesujący, więc spodoba się wielu graczom, zwłaszcza jeśli nie są prawdziwymi fanami oryginalnej gry.


Funkcje gry Stellaris: Galaxy Command na Androida:

  • Otwórz świat przestrzeni w swoim smartfonie
  • Wszystkie działania graczy zmieniają świat, to ciekawe
  • Walcz, handluj i zdobywaj zasoby
  • Połącz siły z innymi graczami dla większej wydajności
  • Zbuduj swoje imperium kosmiczne

Wady gry:

  • Oryginał jest wycięcie powyżej, ale to platforma mobilna, pogódź się!
  • Reklama i krajowe zakupy przyczyniają się do ich „uroku”;)

Konkluzja: gra Stellaris: Galaxy Command jest godnym projektem, zwłaszcza jeśli rozpatrzysz go osobno. W każdym razie, jeśli jesteś fanem strategii kosmicznych i science fiction - zalecamy. Ponadto w najnowszych aktualizacjach dodano wiele języków, jesteśmy pewni, że znajdziesz również ten, który Ci odpowiada.


Reklama

Pobierz Stellaris: Galaxy Command 0.2.24

Nowości w tej wersji
This update contains several optimizations and bug fixes.
Download the update now and explore the Stellaris universe!
informacje ogólne
wersja 0.2.24 (224)
Data umieszczenia 2022-04-17 16:26
rozmiar 1.55 GB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/02 12:29
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |