Opis:

Yokai Tamer to japońska gra fabularna, w której musisz poprowadzić duchy, wskazać taktykę bitew z demonami, uczestniczyć w bitwach wieczornych i nocnych.

Gracz wybiera płeć i wygląd postaci, a następnie dowiaduje się, co dzieje się na ekranie. Urocze zwierzę poinformowało bohaterkę, że oddział diabła zawładnął wioską Sakurami. Główną rekomendacją była wczesna ucieczka z kolorowych terytoriów świata fantasy. Odrzucenie takiego planu zostało przyjęte z zachowaniem ostrożności i podziwu. Zamiar walki przed zniszczeniem ostatniego wroga był trochę przerażający, ale nikt nie powstrzymał potencjalnego zwycięzcy w wojnie z potworami.

Użytkownik ma do czynienia z ogromną liczbą zadań, należy na nie odpowiedzieć ręcznie. Podczas przekraczania antagonisty walka jest realizowana w formacie automatycznym. Gracz powinien skoncentrować się na uzyskiwaniu ulepszeń, dbać o regularność ulepszeń umiejętności, ubrań, ekwipunku. Jeśli chcesz odpocząć od procesów walki - zwróć uwagę na opcje odkrywania płci przeciwnej, tworzenia wirtualnej rodziny i wychowywania wspólnych dzieci, które później powinny adoptować rzemiosło rodzicielskie.

Funkcje gry Yokai Tamer:

  • automatyczne bitwy z wrogami;
  • ulepszenie bohatera i jego talentów;
  • odblokowywanie nowych dobrych duchów;
  • szeroki zakres nagród;
  • relacje miłosne, rodzicielstwo.

W PvE będziesz musiał przejść przez strefy pełne potworów, stawić czoła bossom, zagłębić się w dialogi, aby wyjaśnić fabułę. PvP obejmuje interakcję z innymi użytkownikami, komunikację i konfrontację, stowarzyszenie w gildii. Wieloosobowa gra fabularna została wykonana w japońskim stylu artystycznym, a jasne odcienie grafiki odpychają myśli o możliwej porażce. Duża liczba zadań sprawia, że ​​stale monitorujesz totemy i dowodzisz nimi, a także zapobiegasz bezczynności postaci. Nagrody i prezenty motywują do rozwoju, a system ocen pokazuje wskaźniki, których należy przestrzegać. Spróbuj włamać się na prowadzenie, poznaj wszystkie niuanse skomplikowanej fabuły. Rozmowni wieśniacy są gotowi pomóc w jak największym stopniu!


Reklama

Pobierz Yokai Tamer 19.4.0

informacje ogólne
wersja 19.4.0 (30)
Data umieszczenia 2021-04-09 19:28
rozmiar 93.27 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/03 09:52
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |