Opis:

Gra Demon Blast  jest animowana strzelanka, w której musisz chodzić wąskimi kamiennymi korytarzami, zabijać potwory nadjeżdżających i szukać ukrytych stref terytorialnych.

Totem gracza z nieznanych przyczyn znajduje się w ciemnym labiryncie z bronią w rękach. Witryna jest oświetlona przez wiele ognistych źródeł. Wydarzenia, które miały miejsce wcześniej, będą musiały zostać zapamiętane i przeanalizowane po drodze walki z potworami. Mają pretensjonalny wygląd i wysokiej jakości zbroję, aby zniszczyć każde takie stworzenie, musisz wydać znaczną liczbę rund. Duże rozmiary antagonistów upraszczają celowanie, kontrataki i rzucanie dziwnych zabójczych elementów zwiększają ryzyko porażki.

Po zniszczeniu kolejnego stworzenia pojawią się złote monety, które warto zebrać i przejść dalej. Należy dokładnie rozważyć puste korytarze, szukać apteczek i kluczy oraz analizować możliwą lokalizację następnej części witryny. Często pojawia się poczucie uwięzienia, można na nich ostrzeliwać ściany i podejrzane elementy, aby sprawdzić, czy klapa się zawali. Jeśli zostanie wykryty nowy ruch, zdecydowanie musisz iść w znalezionym kierunku. Po drodze postać pozna szczegóły fabuły, podejmie decyzje na podstawie proponowanych opcji.

Charakterystyczne cechy gry Demon Blast:

  • strzelanie do tłumów potworów w ciemnym labiryncie;
  • 7 rodzajów broni z możliwością aktualizacji;
  • zbieranie monet, apteczek i innych rzeczy;
  • otwarcie nowych sekcji strony;
  • podejmowanie decyzji z wpływem na fabułę.

Projekt wyróżnia się wśród swoich odpowiedników grafiką w stylu lat 90 . Przyjemne opcje pompowania arsenału broni i ustawień postaci. Gdy bohater zagłębia się w labirynt, rozwija się, ujawnia sekrety, uczy się nieoczekiwanych informacji, próbuje dodać otrzymane dane do jednej historii. Totem gracza często wykazuje nieustraszoność, może włożyć ręce do pieców ogniowych, aby zdobyć coś pożytecznego. Ignorowanie pieców jest również dozwolone, ale prawdopodobieństwo nagród budzi ciekawość. Spróbuj przejść po całej mapie, znaleźć każde tajne wejście, poradzić sobie z antagonistami i dowiedzieć się prawdy o dotarciu do miejsca!


Reklama

Pobierz Demon Blast 1.0.22

Nowości w tej wersji
Added levels 4-6
informacje ogólne
wersja 1.0.22 (1000022)
Data umieszczenia 2020-11-29 23:13
rozmiar 56.82 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje StartWarp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.95★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/04 13:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |