Opis:

Gra Toy the Stack  - jest to ładna kazualka, w której chcesz stworzyć zrównoważoną górę zabawek, aby dostać się do niektórych przedmiotów lub po prostu osiągnąć nową wysokość.

Legenda głosi, że biedny człowiek uwielbia kolekcjonować zabawki. Wiele z nich przypominało małe postacie ludzi różnych zawodów, grup wiekowych i postaci. W kolekcji znajdowali się maleńcy kosmici i inne postacie o podobnych rozmiarach. Kiedy właściciel domu poszedł do pracy, zabawki rozpoczęły zabawne i głośne wakacje. Ze względu na ich miniaturowy rozmiar mieli trudności z dotarciem do stojących lub wiszących przedmiotów. Gracz układa na sobie pionki tak, aby tworzyły górę. Stopniowo struktura wzrośnie na tyle, aby osiągnąć pożądany element.

Rozgrywka niejasno przypomina tetris, każdy fragment przypada na resztę. To prawda, że ​​obiekt można wdrożyć tylko przed upadkiem. Kolejnym niuansem jest licznik czasu, który ogranicza czas obrotu każdego elementu z utworzonego wzgórza. Będziesz także musiał wziąć pod uwagę prawa fizyki, twórca dokładnie przemyślał ten aspekt, liczby mają różne ciężary i kształty, dzięki czemu istnieje wysokie prawdopodobieństwo uszkodzenia podczas procesu budowy. Grawitacja, wiatr, chmury i inne problemy uniemożliwiają przejście poziomu. Liczba dostępnych liczb jest ograniczona, co czyni go jeszcze bardziej uważnym na fizykę.

Charakterystyczne cechy gry Toy Stack:

  • tworzenie pionowej konstrukcji zabawek;
  • osiągnięcie niezbędnych rzeczy na szczycie góry;
  • gromadzenie złotych monet;
  • terminy wykonania działań;
  • obecność trybu nieskończonego.

Na każdym poziomie konieczne jest rozwiązanie jednego problemu, aby pomóc unieruchomionym bohaterom zdobyć konkretną rzecz w jednym z pomieszczeń domu. Udane lądowanie elementu jest wspierane przez złoto automatycznie trafiające do skarbonki. Po zakończeniu zadania postacie są zachwycone, jeden lub dwa obrazy pokazują, jak udało im się zrelaksować za pomocą uzyskanej rzeczy. Następnie liczenie monet, zwiększenie kapitału i przejście do następnego zadania w innym miejscu. Możesz przełączyć się na nieskończony format i ustawić rekordy wysokości struktury małych elementów. Znajdź swoją pomysłową strategię budowy!


Reklama

Pobierz Toy Stack 1.0.5

informacje ogólne
wersja 1.0.5 (10)
Data umieszczenia 2020-07-04 20:16
rozmiar 64.92 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje manababa na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/05 10:14
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |