Sweet Meat Rush: Hell of a Runner
0 (0)

Sweet Meat Rush: Hell of a Runner

Opis:

Gra Sweet Meat Rush: Hell of a Runner  to fajny biegacz, w którym musisz biegać po torach, zbierać monety, walczyć z demonami, omijać oryginalne przeszkody.

Pulchny facet w okularach zaczyna spacer po okolicy z mnóstwem pułapek. Rusza do przodu w szybkim tempie i, jeśli to konieczne, skacze, aby nie wpaść w pułapkę niedźwiedzia lub nie nadepnąć na grób z wystającymi kończynami zombie. Deweloper stworzył wiele różnych przeszkód, więc podróż zapowiada się oryginalnie. Spadające kamienie są zastąpione dołami z kwasem, jednorożce i grillowane kurczaki również przeszkadzają w spokojnym ruchu, piły łańcuchowe i inne elementy powodują, że boisz się o swoje życie, a antagoniści biegający w kierunku spotkania uniemożliwiają relaks i kontemplowanie pięknych krajobrazów wokół.

Oprócz niebezpieczeństw na torze będzie wiele monet, ich gromadzenie odblokuje szeroką gamę bohaterów. Totemy początkowo wydają się niezdarne, ale ich zwinność zależy wyłącznie od jakości zarządzania. Trwa również walka z przeciwnikami spotkanymi w grze, totemy gracza są w stanie pokonać wrogów jednym uderzeniem. Najważniejsze jest uchwycenie momentu, w którym lepiej pokonać. Prawdopodobieństwo obrażeń przekracza limit, ale obrażenia nie są powodem do zaprzestania. Nawet jeśli pozostanie tylko szkielet, musisz dążyć do rekordów, o ile masz wystarczającą siłę. Dla bohaterów przygotowano wiele misji, musisz przygotować się do zadań w każdych warunkach zdrowotnych.

Charakterystyczne cechy gry Sweet Meat Rush: Hell of a Runner:

  • bieganie na maksymalnych odległościach;
  • zbieranie złotych monet;
  • odblokuj nowe postacie;
  • unikanie niebezpiecznych przeszkód;
  • kontynuacja ścieżki po kontuzjach.

Projekt sprawdza uwagę i szybkość reakcji, konieczne będzie szybkie dostosowanie do proponowanego środowiska. Częsta zmiana wyglądu postaci eliminuje monotonię. Ponadto użytkownik będzie mógł cieszyć się jasnymi lokalizacjami kreskówek z różnymi warunkami naturalnymi i pogodowymi. Dwuwymiarowe platformy tworzą ciekawą atmosferę, którą uzupełnia zabawna muzyka o militarnym charakterze. Gracz jest regularnie powiadamiany o poprawie własnych rekordów, nawet uruchamiając fajerwerki. Trudno jest nie wpaść w pułapkę po zapisie, bardzo łatwo jest rozproszyć fanfary. Wykonuj trudne misje i śmiało biegaj po nowe zwycięstwa!


Reklama

Pobierz Sweet Meat Rush: Hell of a Runner 2.3.8

informacje ogólne
wersja 2.3.8 (40)
Data umieszczenia 2020-07-05 13:40
rozmiar 43.85 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/06 10:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |