Omimo - Idle Tap Adventure
0 (0)

Omimo - Idle Tap Adventure

Opis:

Gra Omimo - Idle Tap Adventure  to zabawny pilot, w którym musisz zatrudnić fajnych małych bohaterów do armii, studiować światy i niszczyć potwory.

Początkowo fantastyczna postać Mimo wyrusza do walki z samymi antagonistami. Poniżej nieco mniej niż połowa ekranu zajmie listę dostępnych bohaterów. W górnej połowie wyświetlana jest bitwa. Wymiary wrogów są trochę przerażające, wojownik na ich tle jest bardzo mały. Jego wytrwałość pomaga radzić sobie z gigantami, zwłaszcza, że ​​przeciwnicy pojawiają się na stronie pojedynczo.

Zwycięstwo nad kilkoma uzdrowicielami daje prawo do ulepszenia bohatera. Pod nim pojawi się specjalny przycisk, który możesz kliknąć i bez odwracania uwagi od bitwy, aby poprawić stan wojownika. Kolejna seria bitew pozwoli na pomoc. Lista żołnierzy zostanie uzupełniona postacią o innych umiejętnościach i talentach. W razie potrzeby listę wojowników można łatwo zwinąć, co pozwala skoncentrować się na głównym procesie.

Fabuła jest warunkowo podzielona według lokalizacji na świecie. Każdy świat jest wyjątkowy pod względem estetycznym, a wrogowie są wyjątkowi. Przechodząc do następnej strony, możesz liczyć na starcia z pierwotnymi wrogami, które pod względem taktyki i innych parametrów nie są podobne do poprzednich zbirów. Wszystkich łączy tylko przewaga wielkości nad totemami gracza. Szefowie będą musieli stawić czoła wysokiej częstotliwości, od zwykłych przeciwników są znacznie bardziej wytrzymali, konieczne jest poświęcenie większej ilości energii na zniszczenie takich osób.

Charakterystyczne cechy gry Omimo - Idle Tap Adventure:

  • tworzenie żołnierzy do walki z potworami;
  • tworzenie armii fantastycznych postaci;
  • szerokie możliwości ulepszania totemów;
  • 10 rodzajów lokalizacji do badań;
  • walczy z niewzruszonymi bossami.

Prostota zadania i łatwość sterowania pozwalają od razu zrozumieć istotę rozgrywki. Szeroki zakres ulepszeń, ulepszenia sprzętu i umiejętności bojowych, a także różnorodne wzmacniacze sprawiają, że armia małych postaci jest naprawdę silna. Standardową grafikę uzupełnia wojenna melodia jako tło muzyczne. W miejscach już czekających na bohaterów, którzy mogą oczyścić krainę irytujących potworów!


Reklama

Pobierz Omimo - Idle Tap Adventure 0.2.30

Nowości w tej wersji
Thanks for your valuable input and feedback. We tried to implement everything in this release!

Changes in detail:

- Added new end-game content
- Improved the user experience
- Fixed Bugs

Thanks for your loyalty and support!
It means the world to us!
informacje ogólne
wersja 0.2.30 (151)
Data umieszczenia 2020-07-14 18:14
rozmiar 78.43 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

PACKAGE_USAGE_STATS

PACKAGE_USAGE_STATS

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

Wszystkie aplikacje Sunday.gg na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/06 12:48
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |