Hardhead Squad: MMO War
0 (0)

Hardhead Squad: MMO War

Opis:

Gra Hardhead Squad: MMO War  to internetowa gra strategiczna, w której musisz zbierać fajnych wojowników, walczyć z zagranicznymi armiami, komunikować się i tworzyć sojusze.

Gracz znajduje się na odległej tropikalnej wyspie, ma duże szanse na ujarzmienie terytorium. Inni użytkownicy mają podobne plany, więc zacięte bitwy są nieuniknione. Zbieraj żołnierzy i wynajmuj pompowanych bohaterów godnych dowodzenia oddziałami. Będzie wiele epickich osobowości, jednak wymagane jest dodatkowe szkolenie. Mundur wojowników musi być stale utrzymywany, aby mieli wystarczającą siłę, aby bronić swoich sektorów i atakować wroga. Jeśli chcesz, możesz włączyć inny tryb gry i walczyć ze sztuczną inteligencją, na wyspie jest wielu rabusiów.

Aby chronić jakość ich mienia, potrzebujesz kwatery głównej z niezawodnymi fortyfikacjami. Budowanie i ulepszanie baz jest jednym z zadań priorytetowych. Równolegle gracz pozyskuje zasoby, które są wytwarzane przez różne przedsiębiorstwa. W kopalniach jest wiele minerałów; gospodarstwa stają się doskonałymi dostawcami żywności. Zajmij się także rozwojem technologii. Poziom postępu wpływa na wszystko, od tempa budowy po szkolenie wojowników. Format online implikuje wysokie prawdopodobieństwo przystąpienia do sojuszy, ponieważ wspólny podbój świata ma większe szanse na sukces niż jeden.

Charakterystyczne cechy gry Hardhead Squad:

  • zwalczać przestępców i totemy graczy;
  • zatrudnianie genialnych wojowników;
  • szkolenie żołnierzy;
  • budowa siedziby głównej;
  • wydobycie zasobów na wojsko i prace budowlane.

Pole bitwy jest warunkowo podzielone na małe sześciokątne strefy, z których niektóre są głównymi obiektami walczących stron. Możesz uchwycić jeden sześciokąt lub kilka naraz. To oznaczenie umożliwia wyraźniejsze wysyłanie żołnierzy i planowanie obrony. Gdy użytkownik zajmuje się sprawami wewnętrznymi, skala znacznie się zwiększa, widać mniejsze obszary, kontroluje się na nich procesy. Górny panel zawiera informacje o premiach i inne przydatne dane. Kolorowa grafika wzmacnia chęć podboju całej wyspy. Akompaniament dźwiękowy doskonale uzupełnia wizualizowaną atmosferę. Twórz zwycięskie taktyki i monitoruj zgodność ze wszystkimi niuansami!


Reklama

Hardhead Squad: MMO War

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/08 09:55
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |