Łamacze łamigłówek
0 (0)

Łamacze łamigłówek

Opis:

Game Puzzle Breakers  - to zabawna gra logiczna trzy z rzędu, w której chcesz połączyć magiczne elementy, aby zmierzyć się z trollami i spowodować poważne obrażenia.

Gracz podróżuje przez magiczne miejsca, w których wędruje wielu wrogów. Każdy przystanek symbolizuje jedno logiczne zadanie polegające na dodaniu trzech lub więcej run w jednym wierszu. Zjednoczone postacie tworzą uderzenia, które zmniejszają siłę przeciwników. Cierpliwie oczekują ataku, a następnie przedstawiają kontratak, który zmniejsza energię zespołu użytkownika. W górnej połowie ekranu znajdują się potwory, w dolnej połowie znajduje się układanka podzielona na komórki. Ataki są wysyłane tylko bezpośrednio, ważne jest, aby wziąć pod uwagę rozmieszczenie przeciwników podczas łączenia elementów, aby zminimalizować puste strzały. W pobliżu każdego wroga znajduje się warunkowa skala zdrowia, a na środku ekranu widoczna jest cienka linia zdrowia twojej drużyny.

Pod zadaniem znajdują się ikony wojowników, którzy wiedzą, jak celowo użyć siły. Nadużywanie ich umiejętności nie jest tego warte, ale jeśli wróg organizuje zbyt potężne kontrataki - spróbuj zniszczyć je przy pomocy którejkolwiek z tych postaci. Totemy mają specjalne umiejętności, przy regularnym pompowaniu mogą przez długi czas służyć jako dowódca drużyny. Rekrutuj więcej wojowników, aby aktywować umiejętności przeciwko wrogom. Antagoniści od zadania do zadania stają się silniejsi, musisz nauczyć się, jak przyznać im przyzwoity odrzut.

Charakterystyczne cechy gry Puzzle Breakers:

  • rozwiązywanie zagadek do walki z potworami;
  • zbieranie jasnych postaci;
  • unikalne talenty totemów;
  • umiejętności wyrównywania;
  • możliwość bitew z prawdziwymi graczami.

Oprócz ulepszeń między poziomami możesz dać się ponieść budowie królestwa. Na tych bajecznych ziemiach wcześniej panowało szczęście, ale potwory zrujnowały całą sytuację. Dla fanów przygód online są areny PvP. Fajna fabuła i magiczna grafika kuszą. Podziwia się talenty dzielnych bohaterów, a ich częste uwagi i chęć walki ze złymi duchami dają pewność zwycięstwa. Połącz logikę, aby przywrócić porządek w królestwie pełnym magii!


Reklama

Łamacze łamigłówek

Wszystkie aplikacje Playrix na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/08 11:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |