Knights Fight 2: Honor & Glory
2.2 (4)

Knights Fight 2: Honor & Glory

Opis:

Gra Knights Fight 2: Honor Glory  to spektakularna gra akcji , w której musisz wziąć udział w walkach rycerskich, zbudować strategię manewrowania przeciwnikom.

Gracz przejmuje kontrolę nad średniowiecznym rycerzem, przygotowuje go do licznych pojedynków. Postać ma szeroki zakres umiejętności i ma dobrą formę fizyczną. Ale ważne jest, aby zrozumieć, jakich narzędzi używa do ochrony lub zranienia. Miecze, maczugi i inne niebezpieczne rzeczy z tamtej epoki są obecne w arsenale bohatera. Tarcze i fajny sprzęt minimalizują siłę obrażeń zadawanych przez wroga. Sprzęt może mieć również specjalne właściwości: zatruć wroga trującymi sprayami, pomóc przebić się przez zbroję innych ludzi i zwiększyć obrażenia. Ostrożnie wybierz sprzęt, który idealnie pasuje do stylu wojny.

Użytkownik może uruchomić pojedynczą kampanię offline, a następnie przeciwnik będzie kontrolowany przez komputer. Lordowie, książęta i inni wysoko postawieni ludzie są gotowi na zacięte bitwy. Ponadto twórca stworzył krótkoterminowe pojedynki online i turnieje, w których rywalizują gracze z całego świata. Sterowanie ręczne daje możliwość regulowania działań totemu bezpośrednio w trakcie bitwy. Wielkie umiejętności są ważne, aby wykorzystać je w odpowiednim czasie, aby pomóc pokazać siłę. Nie powinieneś używać wszystkich dostępnych manewrów naraz, w przeciwnym razie wojownik szybko się zmęczy, a przeciwnik wykorzysta swoją słabość. Linia wytrzymałości pomoże kontrolować stan totemu.

Charakterystyczne cechy gry Knights Fight 2: Honor Glory:

  • bitwy między rycerzami;
  • różnorodność umiejętności;
  • średniowieczna broń;
  • sprzęt z dodatkowymi umiejętnościami;
  • tryby online i offline.

Akcja oferuje dynamiczne walki i niebezpieczne kolizje. Postać może blokować akcję wroga, zadawać różnego rodzaju ataki, inicjować zaostrzenie bitwy. Śledź działania przeciwnika, aby nie stracić pozycji. Projekt graficzny sprawdził się dobrze, ale jest kilka miejsc, monotonia czasem budzi nudę. Zasada kontroli jest jasna, wystarczy się przystosować, przyzwyczaić do zachowania wojownika. Pomóż bohaterowi dostać się na szczyt turniejów!


Reklama

Knights Fight 2: Honor & Glory

Ocena:

(4)
2.18★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/09 10:46
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |