Opis:

Gra ROHAN M  jest ciekawa gra fabularna, w której trzeba walczyć z potworami i oddziałach prawdziwych użytkowników, zbadać ziemie i rozwiązywać tajemnice.

Słynny projekt na PC został przeniesiony na urządzenia mobilne. Na początku gracz wybiera postać, zależy od jej klasy i wyglądu. Możesz wcielić się w rolę Dhana, Man, Dark Elf lub Half Elf. Każda klasa ma swój własny zestaw umiejętności, lista ulepszeń i używanych narzędzi zależy w dużej mierze od wybranej roli. Sprzęt i broń podlegają ulepszeniom. Walka w zwarciu i na dystans wymaga indywidualnego podejścia do budowania taktyk. Istnieje prawo do zmiany wyglądu bohatera, a nawet zmiany klasy w dowolnym momencie, nie ma ograniczeń w próbowaniu ról

W PvP możesz cieszyć się bitwami online rozpoczynającymi się bez ostrzeżenia. Wielu bohaterów przemierza lokalizacje, każdy chce wykazać się siłą i wyższością. Uważność i szybka reakcja pomogą uniknąć trudnych sytuacji. Zjednocz się w gildie, organizuj wspólne ataki, aby zneutralizować wroga. Stwórz wspólną strategię zbiorowej obrony. W PvE postać atakuje potwory i walczy ze złymi bossami. Każda bitwa przynosi bonusy i nagrody niezbędne do ulepszeń. Szczegółowy świat jest bardzo interesujący; badania są możliwe w obu trybach.

Charakterystyczne cechy gry ROHAN M:

  • bitwy w formatach PvE i PvP;
  • kilka klas postaci;
  • modernizacja sprzętu i broni;
  • pompowanie unikalnych umiejętności;
  • otrzymywanie cennych nagród.

Deweloper z powodzeniem zaadaptował słynną grę komputerową na urządzenia mobilne, wykonał zwykłą kontrolę RPG za pomocą klawiszy ataku w prawej strefie ekranu. Możesz poruszyć totem zwykłymi akcentami. Dostępny jest również tryb automatyczny, w którym zmniejsza się potrzeba działań ze strony użytkownika. Żywy projekt graficzny sprawia, że ​​chcesz bliżej przestudiować proponowany wszechświat. Skomplikowana fabuła i repliki renomowanych bohaterów zanurzone są w fantastycznej atmosferze. Twórz własne taktyki walki i ciesz się epickimi bitwami z antagonistami!


Reklama

ROHAN M

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/09 12:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |