Tom i Jerry: Chase
0 (0)

Tom i Jerry: Chase

Opis:

Gra Tom and Jerry: Chase to klasyczna swobodna platformówka, która sama opowiada kolejną historię, która będzie się obracać wokół słynnej pary - kota Tom i myszy Jerry. Jeśli ktoś czekał na inny format - nie ma szczęścia, ale uważamy, że ten konkretny format jest najbardziej odpowiedni w tej sytuacji.

Programiści też nie mają żadnych pytań, na ich miejscu było studio NetEase Games, któremu udało się ustanowić szereg doskonałych projektów, na przykład Disorder lub Super Mecha Champions. Ale nie chodzi nawet o te projekty, które były wcześniej, ale o to, że w tym studiu zawsze bardzo zwracają uwagę na dziedzictwo, które zwykle przywiązane jest do znanych franczyz lub projektów. W tym przykładzie jest to szczególnie dobrze widoczne.


Esencja tego, co się dzieje, jest dość prosta, w realistycznie odtworzonych lokalizacjach, zdecydowanie przypominających oryginalną kreskówkę, z którymi spotkają się prawdziwi gracze. Jest to logiczne, ponieważ bez gry wieloosobowej gra wydawałaby się zbyt stara. Konfrontacja jest również typowa - myszy, które mogą mieć cztery lata, muszą ukraść ser. Kot, który sam jest tutaj, aby im zapobiec. Klasyczny! Czyż nie?

Oczywiście, Tom jest silniejszy i jeszcze szybszy, ale jest więcej myszy i powinny skorzystać z podstępu, więc sam zdecyduj, który format gry będzie Ci bliższy. Tak czy inaczej, jest to bardzo interesujące doświadczenie, które spodoba się nie tylko dzieciom, ale także dorosłym.

Znajdziesz tu także wygodne sterowanie, możliwość ubierania swojej postaci w fajne stroje, kilka trybów gry i inne funkcje, bez których nowoczesny projekt nie może się obejść.


Funkcje gry Tom i Jerry: Chase:

  • Znakomicie przekazana atmosfera oryginalnej kreskówki
  • Ładna grafika i animacja
  • Kilka trybów gry
  • Rywalizuj z prawdziwymi graczami online
  • Przebiegłość czy brutalna siła? Zdecyduj, po której jesteś stronie!
  • Bez reklam.

Wady gry:

  • Są zakupy, ale na pewno nie wpływają na rozgrywkę, a jedynie element wizualny.

Podsumowując: podczas gdy gry takie jak Tom i Jerry: Chase wychodzą z nami, a wszyscy inni wierzą w klasykę i przyszłość platform mobilnych, które mogą nie być w stanie wkrótce pokonać konsol, ale zawsze znajdą projekty, które okażą się dla nich najbardziej odpowiednie .


Reklama

Tom i Jerry: Chase

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/10 10:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |