Opis:

Gra Chaos Road  to strzelanka wyścigowa, w której samochód porusza się po drodze z nasyconym ruchem, próbując zniszczyć każdy transport na swojej drodze.

Droga miejska pełna samochodów przestępców. Gracz kontroluje samochód sportowy za pomocą specjalnego sprzętu, który pozwala strzelać do wrogów z dużą ilością amunicji. Zadanie czyszczenia terytoriów gangów przestępczych będzie musiało być wykonane niezależnie; w projekcie nie ma asystentów. Cotygodniowe i codzienne misje pomagają zdobywać doświadczenie i pompować samochód. Każde ukończone zadanie przynosi złote monety, które są potrzebne do zakupu ulepszeń. Żelazny koń porusza się automatycznie, konieczne jest dostosowanie kierunku, aby trafić kolejnych wrogów i uniknąć rzucanych przez nich bomb.

Arsenał broni użytkownika stopniowo się rozwija i ulepsza, maszynę można wyposażyć w rozbudowane mechanizmy, aby zwiększyć swoją skuteczność w bitwach. Pociski, lasery, drony i inne narzędzia pomagają realizować potężne ataki. Dopalacze dają dodatkowe przywileje, takie jak tymczasowe przyspieszenie z ochroną przed wszelkimi przeszkodami. Wrogowie również stają się silniejsi, zmuszając ich do dokładniejszego przemyślenia strategii i ostrożnego wyboru ulepszeń. Liczba bossów jest zdumiewająca; ci bandyci operują unikatowymi maszynami z ciężką bronią, często wykorzystują spryt i podstęp, aby złapać nosiciela dobra.

Charakterystyczne cechy gry Chaos Road:

  • wycieczki po zatłoczonych torach samochodem sportowym;
  • automatyczne ostrzał pojazdów wroga;
  • modernizacja transportu;
  • boostery;
  • potyczki z potężnymi bossami.

Twórca Arcade oferuje niestandardową mechanikę z mieszanką grafiki dwuwymiarowej i trójwymiarowej. Kąt widzenia można korygować, widok z góry łatwo zmienia się w kamerę za samochodem, przy zwykłym formacie wyścigu trzeciej osoby. Kolorowe farby dodają nastroju, a efekty specjalne wywołują dodatkowy przypływ adrenaliny. Dynamiczna rozgrywka zachwyci każdego fana szybkich gier akcji. Nie krępuj się ruszyć wzdłuż chaosowej drogi i udowodnij, że zadanie czyszczenia torów od przestępców może zostać zakończone!


Reklama

Pobierz Chaos Road 2.0.4

Nowości w tej wersji
• New 'Freestyle' event: move the car freely on the screen
• New Vehicle: Hovercraft
informacje ogólne
wersja 2.0.4 (400232)
Data umieszczenia 2022-02-06 05:25
rozmiar 76.16 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/10 12:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |