Opis:

Code Atma  to gra polegająca na klikaniu w role, w której musisz kontrolować dusze wojowników, zebrać od nich drużynę i zmierzyć się z mistycznymi antagonistami w magicznej wojnie.

Użytkownik działa jako niezwykła osoba, Poszukiwacz, który wie, jak nawiązać kontakt i interakcję z duszami żołnierzy, Atma. Są zanurzeni w naszej rzeczywistości i są w stanie walczyć z różnymi antagonistami. Poszukiwacz musi zebrać niezwykłych wojowników w jedną armię i wysłać ich do niebezpiecznych turowych bitew z przeciwnikami. Wstępnie zaleca się przeanalizowanie słabych i silnych kątów każdego bohatera, aby stworzyć najbardziej skuteczny skład. W sumie dostępnych jest ponad 100 bohaterów z oryginalnymi umiejętnościami, gracz ma wiele możliwości budowania strategii bitewnych.

Proces bitwy jest zautomatyzowany, poziom szkolenia Atm zależy od dowódcy oddziału. Konieczne jest przeszkolenie totemów, monitorowanie ich ulepszenia. Wysoko wykwalifikowani właściciele są początkowo blokowani. Po zdobyciu doświadczenia i udanym opuszczeniu szeregu bitew dostęp do nich jest otwarty. Możesz nie tylko oglądać bitwy, ale włączenie formatu ręcznego może aktywować wiele akcji w trakcie wydarzeń. Wśród nich jest dodatkowe obrażenia wroga, leczenie rannych, wzmocnienie określonego ataku. Nie trzeba podejmować działań, jeśli bohaterowie są dobrze przygotowani, niezależnie poradzą sobie i regularnie przynoszą trofea.

Charakterystyczne cechy gry Code Atma:

  • ponad sto znaków do wyboru;
  • zautomatyzowane bitwy z wrogimi klanami;
  • szkolenie i ulepszenia dla dusz;
  • ręczna aktywacja niektórych opcji;
  • wpływ na fabułę.

Atmosfera rozgrywki pełna jest mistycyzmu i okultystycznych motywów. Ciemne kolory i motywy grozy wywołują szczególny nastrój. Pomiędzy walkami ze złymi duchami gracz dowiaduje się ciekawej historii, a nawet wpływa na nią, podejmując decyzje podczas studiowania historii. Postacie są gotowe opowiedzieć wiele niestandardowych danych o tym, co wydarzyło się przed wojną. Na poszukiwacza czekają zagadki i tajemnice, których ujawnienie pomoże poznać tajemnice Kodeksu Atma. Aby wygrać tę wojnę, musisz zagłębić się w mroczną magię.


Reklama

Code Atma

Wszystkie aplikacje Agate Games na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/11 12:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |