Cooking Adventure
0 (0)

Opis:

Gra Cooking Adventure  to fascynujący symulator, w którym musisz gotować dla swoich klientów, poszerzać sieć placówek gastronomicznych i podróżować w poszukiwaniu nowych przepisów.

Mała, skromna restauracja użytkownika przyciąga kilku gości. Wchodzą i zamawiają określone dania z tego, co jest dostępne w menu. Konieczne jest skoncentrowanie się, realizacja zamówień i niezwłoczne dostarczenie ludziom tego, czego chcą. Jeśli proces się nie przeciągnie, a smakosze są zadowoleni z wyniku, kucharz może liczyć na hojną nagrodę finansową. Otrzymane pieniądze zaleca się zainwestować w naczynia, inne elementy niezbędne w branży kulinarnej. Ponadto, przy dostępności funduszy, warto zmienić projekt pokoju, tworząc bardziej atrakcyjne wnętrze. Zaawansowani biznesmeni mogą stworzyć całą sieć restauracji w mieście, kraju lub na całym świecie.

Sushi bar, grill, kawiarnia i inne lokale wymagają różnych podejść do gotowania. Gracz może wybrać wygodny kierunek i rozwijać się w pożądanym polu. Należy zachować szczególną ostrożność w stosunku do klientów: jeśli dana osoba dostanie niewłaściwe danie, zaczyna się złościć, potencjalny zysk zmniejsza się, a czas jest marnowany. Ale przy wysokiej jakości i terminowym wywiązywaniu się z obowiązków nie ma powodu do wysiłku, większość gości zachowuje się uprzejmie lub neutralnie.

Charakterystyczne cechy gry Cooking Adventure:

  • gotowanie, łączenie składników;
  • obsługa klienta z uwzględnieniem zarządzania czasem;
  • uaktualnić narzędzia do pracy;
  • różne trendy kulinarne restauracji i barów;
  • szukaj przepisów i skarbów na wszystkich kontynentach.

W trybie swobodnym możesz doskonalić sztukę gotowania przez wiele godzin, eksperymentując wystarczająco. Dla fanów podróży dostępny jest dodatkowy tryb, w którym można znaleźć starożytne wartości i odkryć dawno zapomniane przepisy. Deweloper dodał także funkcję konkursów kulinarnych ze znajomymi na Facebooku. Projekt graficzny jest standardowy dla takich symulatorów, kolorowy i kolorowy, ale bez dodatków. Wskazówki tekstowe pomagają szybko poruszać się po grze. Opanuj wszystkie dostępne kuchnie, zostań świetnym kucharzem i restauratorem!


Reklama

Pobierz Cooking Adventure 62001

Nowości w tej wersji
- New restaurant [Pretzel House] opened
- New restaurant [Pretzel House] themed costume added
- [Portuguese Restaurant] & [rolypoly cotto] themed quests added
- [rolypoly cotto] restaurant opening conditions, images, and text modified
- Minor error fixes
informacje ogólne
wersja 62001 (280)
Data umieszczenia 2022-03-15 21:15
rozmiar 55.56 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje GRAMPUS° na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/12 10:56
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |