Opis:

Moonrise Arena gra  jest retrospektywna platformowa, w której trzeba iść do przodu i oczyścić swoje rodzime ziemie z demony i zombie stworzeń korzystających magiczne zdolności.

W nienazwanym czasie ojczyzny Godric i Alice zostały schwytane przez demoniczne istoty. Wrogowie byli wspierani przez potwory i zombie. Gracz musi wybrać jednego z dwóch bohaterów i podjąć niebezpieczną misję w celu eksterminacji antagonistów. Alice i Godric mają indywidualny zestaw możliwości, nawet ich mechanika jest inna. Rozważ to zadanie na przykładzie dziewczyny, która jest przyzwyczajona do używania magicznych energii do osiągania celów. Przeciwnicy pojawiają się na portalach generowanych losowo, gdy poruszasz dobrą postacią.

Bohaterka może użyć ataku powietrznego, aby rzucić antagonistę na odległość i ogłuszyć go na krótki czas. Dopuszczalne jest również, aby młode panie produkowały rakiety i miny, tworzyły kule ognia, lewitowały, kontrolowały inteligencję wrogów (aż do organizacji kolizji między nimi). Istnieje wiele innych równie spektakularnych umiejętności. Obecne są dodatkowe umiejętności i ulepszenia, sprzęt można również ulepszyć. Zabite zło pozostawia po sobie pieniądze lub kryształy, otwierając dostęp do ulepszeń i nowych rodzajów magii.

Charakterystyczne cechy gry Moonrise Arena:

  • Niszczenie wrogów za pomocą magii;
  • umiejętności i przedmioty wyrównywania;
  • 2 bohaterów z różnymi mechanikami do wyboru;
  • 20 padów pikseli;
  • różnorodne osobowości wroga.

Różnorodność możliwości nie daje powodów do relaksu, wrogowie również zaskakują swoimi umiejętnościami. Każdy potrzebuje własnego podejścia, często konieczne jest sprawdzenie reakcji stworzenia na różne rodzaje magii, aby ujawnić swoje słabości przez długi czas. Są wyjątkowe z losowym i nieprzewidywalnym zakresem talentów.

Pragnienie wrażeń zaspokaja się w formie pojedynków online z przyjaciółmi lub nieznajomymi. Pikselowa grafika tworzy otoczenie starej gry, ale przemyślane niuanse oddają nowoczesne myślenie twórców. Bitwy są dozwolone zarówno w bitwach dystansowych, jak i walczących w zwarciu, ale lepiej nie dopuścić do zamknięcia przeciwników, wygodniej jest bronić się na odległość. Uzyskaj całkowite oczyszczenie ich terytoriów z demonicznych stworzeń!


Reklama

Pobierz Moonrise Arena 1.13.10

Nowości w tej wersji
- Some bugs were fixed
informacje ogólne
wersja 1.13.10 (191)
Data umieszczenia 2021-05-08 00:37
rozmiar 39.15 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Roika na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/12 12:00
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |