Perfect World Mobile
0 (0)

Perfect World Mobile

Opis:

Perfect World Komórka gra jest oczywiście ogromna impreza, która zachwyci nie tylko fanów gatunku klasycznych gier role-playing z otwartym światem, ale również tych, którzy są już wykorzystywane do tej gry na PC, gdzie stała się bardziej powszechna.

Przygotował grę w studio INFIPLAY i aktywnie zyskuje popularność. Nawiasem mówiąc, jest to obecnie najbardziej obiecujący projekt tego studia, miejmy nadzieję, że uzasadni wszystkie przypisane mu oczekiwania.


Główne pytanie, które wielu zadaje, to czy jest autobah? Niestety (tak nam się wydaje) - tak, jest. Jednak zarówno autoboy, jak i automatyczny ruch mogą być używane tylko w ramach zadań, wszystkie inne bitwy będą już rozgrywane wyłącznie na twoją odpowiedzialność. Ta równowaga pozwala nie męczyć się zadaniami, a jednocześnie kontrolować swoją postać.

Drugie ważne pytanie dotyczy zarządzania? Nawiasem mówiąc, z nim wszystko jest w porządku, ponieważ został całkowicie przeprojektowany dla platform mobilnych, nie jest to prosty port z komputera PC, programiści poświęcili wiele wysiłku, aby dostosować grę do małych ekranów i nowych elementów sterujących.

Jak ciężko jest grać? W rzeczywistości próg wejścia dla początkujących jest tutaj niski. Tak, gra jest bardzo intensywna, ale musisz wszystko zrozumieć płynnie, stopniowo i najprawdopodobniej nie będzie żadnych problemów.

Jako bonus, który jest niezwykle rzadki w mobilnych grach RPG, każda z klas, którą możesz wybrać, ma swoją własną fabułę oraz inne warunki i zadania na początku przejścia. Nakładając to na interesującą fabułę, mamy szerokie możliwości odtwarzania, co jest cenne.


Funkcje gry Perfect World Mobile na Androida:

  • Świetna grafika i animacja
  • Szerokie możliwości personalizacji postaci
  • Otwórz świat, odkryj go całkowicie
  • Różnorodne bitwy, od autoboy po intensywne walki z bossami
  • Niesamowity styl fantasy
  • Bez reklam

Wady gry:

  • Są zakupy, tak jak w każdej innej grze RPG, nie mogą być inaczej
  • Jeśli skrupulatnie porównany z wersją na PC, jest jeszcze lepiej ...

Podsumowując: może Perfect World Mobile jest naprawdę jednym z najlepszych przedstawicieli gatunku do tej pory. Jednak stwierdzenie, że jest tak jak na PC, a nawet lepiej niż na PC, nie zadziała, to prawdopodobnie jest za wcześnie.


Reklama

Perfect World Mobile

Wszystkie aplikacje INFIPLAY na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/13 10:27
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |