Mumia powraca
4.9 (4)

Opis:

Game Mummy is Returns  - to kolorowa strzelanka, w której musisz strzelać do potworów i mumii obudzonych tajną organizacją obozu wroga.

Według legendy na planecie rozpoczęła się trzecia wojna światowa. Nieznane ciemne siły sprzeciwiły się całej ludzkości, wysyłając ich do bitew z ludźmi różnych stworzeń. Wróg uważał, że przy obecnych możliwościach prawdopodobieństwo jego wygranej jest zbyt małe, więc postanowił obudzić specjalną siłę - mumię, która spała od wielu tysiącleci. Ludzie byli przestraszeni i ukryli się, a wiadomość o powrocie mumii rozproszyła się natychmiast. Gracz wciela się w żołnierza, który odważył się samodzielnie walczyć z tłumem przeciwników. Nie ma pomocy, trzeba działać sam.

Musisz wybrać broń palną z listy dostępnych i przejść na pole bitwy. Różne stwory poruszają się bezpośrednio na strzałce. Bezwzględnie strzelaj do potworów, minimalizując prawdopodobieństwo ich zbliżenia. Bitwy są podzielone na poziomy, z których każdy polega na wystrzeleniu kilku fal antagonistów. Za każde zniszczone stworzenie wojownik jest nagradzany złotymi monetami, które automatycznie wpadają do skarbonki. Przeciwnicy mają słabe punkty; trafienie ich zwiększa wielkość nagrody. Im dokładniej uda się wystrzelić, tym więcej monet można zdobyć na poziom. Następnie możesz ulepszyć broń i umiejętności postaci, określić, jak wydać pozyskany kapitał.

Charakterystyczne cechy gry Mummy Returns:

  • dynamiczne strzelanie do potworów;
  • ogromny arsenał broni z ulepszeniami;
  • ulepszenie umiejętności;
  • fale wrogów o mocnych i słabych stronach;
  • otrzymywanie złota za każdego zabitego.

Ponura legenda nie przeszkodziła twórcy w stworzeniu żywej grafiki. Lokalizacje są kolorowe i ładne, bez otoczenia zbliżającej się apokalipsy. Podpowiedzi tekstowe pomagają działać na czas, zmieniać taktyki, biorąc pod uwagę zawiłości sytuacji. Szeroki wybór broni pozwala opracować własną strategię, najważniejsze jest szybkie reagowanie na pojawienie się wrogów. Recenzja pierwszoosobowa połączona z oryginalną fizyką ujęć, która odróżnia grę od analogów. Ludzkość polega tylko na twoim totemie, umiesz radzić sobie z wrogami!


Reklama

Pobierz Mumia powraca 1.4.6

Nowości w tej wersji
fix bugs
informacje ogólne
wersja 1.4.6 (47)
Data umieszczenia 2020-09-05 04:10
rozmiar 99.86 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.85★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/14 09:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |