Elite Strike - SA
0 (0)

Elite Strike - SA

Opis:

Gra Elite Strike - SA  to strzelanka multiplayer, w którym zespoły z pięciu osób spróbować bomb set / rozbroić lub zorganizować strzelanin z limitem czasowym.

Gracz wybiera totem i dostosowuje swój wygląd. Deweloper w tej sprawie wykazał się kreatywnością: zamiast munduru wojskowego można przymierzyć fajne stroje młodzieżowe. W specjalnej operacji wojownik z pewnością będzie potrzebował broni, w klasycznym arsenale jest wiele dobrych modeli, jest działo główne i elementy pomocnicze, takie jak granat, noże i inne rzeczy. Po wybraniu broni powinieneś wybrać żądaną lokalizację. Możesz zobaczyć miasto na Dzikim Zachodzie, rejs po oceanie, losową mapę lub inne strony. Następnie musisz poczekać na automatyczne znalezienie sojuszników i przeciwników, aby zanurzyć się w atmosferze bitew zespołowych.

Pomysł projektu pochodzi ze słynnego CS. Dwie drużyny postaci kontrolowane przez prawdziwych użytkowników udają się na miejsce i rozpoczynają misję. Istnieje reżim terrorystów i organów ścigania. Tam jeden wojujący jest zaangażowany w instalację elementów wybuchowych w celu uszkodzenia różnych przedmiotów. Drugi oddział musi zapobiegać zniszczeniu, znajdować materiały wybuchowe i zapobiegać ich uruchomieniu. Inny format implikuje identyczne cele niszczenia wroga. Przez pewien czas musisz zabić jak najwięcej ludzi. Po śmierci możesz natychmiast ożywić i wrócić do wydarzeń w tym samym miejscu, ale lepiej nie dopuścić, aby wróg sam się zabił, aby nie poprawić wyników innych ludzi.

Charakterystyczne cechy gry Elite Strike:

  • strzelanie w czasie rzeczywistym;
  • 2 tryby konfrontacji drużynowych;
  • personalizacja postaci, wybór modnych strojów;
  • powrót do rytmu tańca;
  • kilka interesujących kart.

Wysokiej jakości wizualizacja i szczegółowe lokalizacje zachwycają oko. Fani gatunku zauważą znany algorytm sterowania z intuicyjnym interfejsem. Znaczące nagrody motywują cię do cięższej pracy, ulepszenia dają wiele możliwości rozwoju bohatera (nowe kostiumy będą musiały być zdobyte na wiele sposobów). Uwagę przykuwa także niestandardowa metoda przywracania zdrowia - podczas wytchnienia w walce możesz tańczyć, aby poprawić kondycję modnego wojownika. Ciesz się żywymi walkami drużynowymi online!


Reklama

Elite Strike - SA

Wszystkie aplikacje Sun Gray na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/15 10:24
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |