Opis:

Gra 1v1.LOL  to wciągająca strzelanka online, w której gracz musi łączyć konstrukcję obiektów artystycznych z ostrzeliwaniem bohaterów innych użytkowników.

Graczowi oferowane są bitwy wieloosobowe i pojedynki jeden na jednego, interakcja wyłącznie z prawdziwymi ludźmi. Przez budowę rozumie się tworzenie dużych platform z różnych bloków. W pustynnych miejscach sami wojownicy tworzą schrony i konstrukcje do podnoszenia. Pamiętaj, że bloki są duże, ale przezroczyste. Po zaatakowaniu służą bardziej jako dodatkowa bariera niż obrona. Strzał wroga niszczy element ochronny, daje to czas na przeniesienie, ale musisz być stale w zasięgu wzroku. Recenzja trzeciej osoby pozwala ci śledzić i analizować całą sytuację, zobaczyć, co dzieje się w pobliżu totemu i monitorować, co dzieje się z innymi zabójcami.

Lepiej zacząć od formatu szkolenia. Praktyka pomaga przyzwyczaić się do funkcji gry, konfigurować klawisze do wykonywania określonych czynności i dostosowywać się do jednoczesnego rozwiązania kilku zadań. Po zdobyciu doświadczenia możesz wybrać tryb, system szybko znajdzie przeciwnika. Postać trafi do miejsca, w którym toczy się wielka bitwa. Podejmuj decyzje i działaj natychmiast, w przeciwnym razie staniesz się łatwym łupem dla wroga. Dostępne są tylko trzy bronie i jest tyle bloków, ile chcesz, zasięg ich kształtów i rozmiarów obudzi budowniczego w kimkolwiek.

Charakterystyczne cechy gry 1v1.LOL:

  • bitwy królewskie, pojedynki;
  • budowa nietypowych budynków;
  • wiele elementów do wyboru;
  • kilka rodzajów broni;
  • wygodne treningi.

Dziwna kombinacja gatunków okazała się dobrym rozwiązaniem, które przyciągnęło uwagę graczy. Programiści aktywnie pracują nad ulepszeniami, perspektywa trybów i witryn powinna być większa. Teraz musimy zadowolić się kilkoma formatami rozgrywki, małymi mapami, skromnym arsenałem broni. Ale możesz zmieniać narzędzia bez rozpraszania się procesem, a także budować po drodze coś oryginalnego. Utworzona figurka pomoże wznieść się na pożądaną wysokość, łatwo wycelować lub uchylić się od strzału innej osoby. Projekt poszerzy zakres wyobraźni o strzelankach!


Reklama

Pobierz 1v1.LOL 4.23

Nowości w tej wersji
* New Mode - FFA! The fan favorite mode returns in the Classic 1v1 map, 8 players battle for the top score
* 2 New Skins - Bumblebee & Octavia!
* News Feed - a new feature to keep you all updated on what's going on with 1v1
* Mode Info - Added the option to show all details on each mode
* Various bug fixes and performance improvements
informacje ogólne
wersja 4.23 (2222)
Data umieszczenia 2022-05-21 02:28
rozmiar 103.86 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

AD_ID

AD_ID

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.55★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/15 11:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |