Zombie Derby: Pixel Survival
0 (0)

Zombie Derby: Pixel Survival

Opis:

Gra Zombie Derby: Pixel Survival  to ciekawy wyścig, w którym siedząc za kierownicą samochodu musisz zmiażdżyć chodzących na torze, omijać przeszkody, gromadzić walutę.

Gracz czeka na niebezpieczną ścieżkę z tłumami zombie i śmiertelnymi pułapkami. W garażu na etapie początkowym wybór pojazdów jest niewielki, warto zadbać o zbroję i zainstalować broń przed trudną podróżą. Niektóre domy przydrożne mają włączone światła. Na ulicy zbierały się tylko wrogie stworzenia, a wszystkie znajdowały się na asfaltowej drodze, na której można ścigać się. Wciśnij pedał i spokojnie reaguj na zakrwawione ciała przeciwników pod kołami. Musisz wytrzymać dłużej, przejechać maksymalną odległość.

Zbiornik gazu jest szybko opróżniany, jeśli kierowca nie potrafi analfabetów zużywać energię. Wskaźniki zdrowotne należy również ściśle monitorować. Czasami musisz użyć broni przeciwko antagonistom. Liczba wkładów jest ograniczona, więc musisz je wydawać oszczędnie. Strzelanie w beczki materiałami wybuchowymi zwiększa obrażenia po stronie wroga o rząd wielkości. Po każdej podróży bohater otrzymuje nagrody za usprawnienie transportu i zakup mocniejszych modeli samochodów.

Charakterystyczne cechy gry Zombie Derby: Pixel Survival:

  • jazda z niszczeniem stworzeń zombie;
  • różnorodność pojazdów;
  • bariery i pułapki drogowe;
  • ulepszaj samochody, odblokowuj nowe modele;
  • wielu wrogów na torze.

Niektóre bariery można pokonać stosunkowo łatwo: puste drewniane skrzynie latają szybko, jeśli zderzy się z nimi samochód pancerny. Inne przeszkody mogą być prawdziwym niebezpieczeństwem, w ogromnej jamie na środku ścieżki możesz łatwo zniknąć, ale szybkie włączenie nitro pozwoli ci przelecieć nad straszną strefą i pozostać nietkniętym. Zakres wybranych ulepszeń żelaznego konia wpływa na pokonywanie przeszkód.

Animowana grafika sprawia, że ​​krwawe sceny są sztuczne, a nie przerażające. Na poziomach opowieści możesz napotkać różnorodne krajobrazy i warunki pogodowe. Relaksująca rozgrywka pomaga uciec od codziennych zadań i podjąć misję uratowania świata. Chodzące trupy nie powinny zatrzymywać osoby w samochodzie!


Reklama

Pobierz Zombie Derby: Pixel Survival 1.0.19

Nowości w tej wersji
- new online event - Halloween!
- minor improvements.

Enjoy the game!
informacje ogólne
wersja 1.0.19 (930)
Data umieszczenia 2021-11-13 10:36
rozmiar 55.34 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/16 10:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |