The Farm: Sassy Princess
0 (0)

The Farm: Sassy Princess

Opis:

The Farm: Sassy Księżniczka gra  to symulator zabawy, w której trzeba budować i rozwijać farmę, dbać o zwierzęta, komunikować się z innymi mieszkańcami wsi i pomagać im rozwiązywać problemy.

Młoda księżniczka zmieniła swoje zmierzone życie w luksusowym zamku w prostą wioskę. Po wyjściu z domu musi dostosować się do nowych warunków i zrozumieć, jak wyposażyć nowe terytoria. Najlepszym kierunkiem rozwoju jest rolnictwo. Będziesz musiał ciężko pracować, aby odtworzyć farmę ze starego snu. Uprawa i późniejszy zbiór plonów będzie nowym zajęciem dla Belorushki, ale pod kontrolą gracza z pewnością sobie poradzi. Zebrane produkty można sprzedawać, nawiązywanie kontaktów handlowych jest również przydatne dla wsi. Ponadto zaleca się hodowlę zwierząt.

Życie nie ogranicza się do procesów pracy. Dziewczyna czeka na wiele komunikacji z lokalnymi mieszkańcami. Przyjaźni ludzie chętnie dzielą się różnymi opiniami i historiami, gwarantując rozrywkę. Bohaterka będzie miała własny dom i okazję do życia. Wśród facetów tutaj są trzy kawalery w aktywnym poszukiwaniu, z każdym z nich możesz spróbować zbudować związek. W rodzinnej idylli działalność rolnicza będzie rosła znacznie aktywniej. Jeśli chcesz ciężko pracować - zadania i misje pomogą ci utrzymać formę, a ponadto pozwolą ci zarobić pieniądze i zdobyć niezbędne nagrody.

Cechy wyróżniające grę The Farm: Sassy Princess:

  • działalność rolnicza;
  • hodowla zwierząt, rolnictwo;
  • sprzedawanie produktów;
  • interakcja z lokalnymi mieszkańcami;
  • komunikacja z interesującymi stajennymi.

Lekka fabuła i szerokie perspektywy przyciągają graczy w każdym wieku. Patrząc z góry, użytkownik obserwuje małe postacie, księżniczka i jej przyjaciele pod głównym kątem wyglądają malutko. Pozwala to monitorować cały kawałek ziemi. W razie potrzeby możesz przejść do innych stref, istnieje specjalna mapa, która pomaga poruszać się po terytorium. Różnorodne cele, praca, rozrywka i relacje miłosne wykluczają monotonię działania. Pomóż księżniczce odnieść sukces po wypróbowaniu nowego stylu życia!


Reklama

Pobierz The Farm: Sassy Princess 1.2.0

Nowości w tej wersji
Bug fixes and stability improvements
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (57)
Data umieszczenia 2021-09-17 23:43
rozmiar 42.01 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

USE_FULL_SCREEN_INTENT

USE_FULL_SCREEN_INTENT

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje DAERISOFT na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/16 12:36
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |