Game of Fantasy
0 (0)

Opis:

Playing the Game of Fantasy  - to ciekawa strategia, w której trzeba będzie walczyć w turowych potyczkach, zbudować bazę, aby przywrócić porządek w świecie fantasy.

Przez dziesiątki stuleci mądre elfy utrzymywały sprzyjające środowisko dla różnych ludów i ras. Perspektywa upadku meteorytu zmusiła władców do podjęcia środków nadzwyczajnych - odkrycia czarnej magii. Doprowadziło to do tragicznych konsekwencji: elfy upadły, na terytoriach zapanował chaos. Gracz wciela się w nowego króla, gotowego dołożyć wszelkich starań, aby przywrócić pomyślność narodom harmonii między nimi. Musisz rekrutować armię z jednostek różnych ras, wybierać najlepszych kapitanów, organizować szkolenia dla swoich podopiecznych, a następnie wysyłać ich na wspaniałe bitwy.

Walki poprzedzone są złożonym procesem budowy wież i ich wzmacniania. Nie ma ograniczeń co do lokalizacji budynków, bądź kreatywny i zbuduj wyjątkową bazę. Wojownicy również wydobywają wiele zasobów pod uważnym kierownictwem. Następnie możesz udać się na walki, w których przedstawiciele przeciwnych stron na przemian poruszają się po sześciokątnych komórkach i uderzają się nawzajem. Właściwa dystrybucja sprzętu wojskowego zwiększa siłę armii. Istnieje wiele ulepszeń dla wojowników, zaleca się również wzywanie magicznych stworzeń jako asystentów. Moce smoków i innych ogromnych stworzeń będą bardzo odpowiednie.

Charakterystyczne cechy Game of Fantasy:

  • turowe bitwy na szachownicy;
  • 50 postaci z kilku ras;
  • jednostki pompujące, ulepszenia dla kapitanów;
  • wznoszenie potężnych fortec;
  • odkrywanie możliwości magii.

Kolorowa grafika tworzy fajną atmosferę fantasy. Po wykonaniu jednego zadania użytkownik ma prawo oddać podwładnym kolejne, bez długiego oczekiwania na powrót do domu. Walka z przeciwnikami stanie się bardziej produktywna, jeśli uda ci się znaleźć sojuszników i zawrzeć sojusze. Prawdziwi gracze są gotowi do współpracy z naprawdę silnymi armiami. Połączenie zdolności kilku ras sprawia, że ​​drużyny są niemal niezwyciężone, nie krępuj się łączyć z tymi, którzy inaczej zachowują się w walce. Każdy typ postaci ma swoją własną magię, umiejętnie używa zaklęć i ujawnia talenty sojuszników, aby szybko i skutecznie atakować antagonistów!


Reklama

Game of Fantasy

Wszystkie aplikacje Elex na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/17 10:20
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |