Cooking Battle!
0 (0)

Opis:

Gotowanie gra bitewna! To kulinarny symulator, w którym musisz w krótkim czasie ugotować jak największą liczbę idealnych dań i skomplikować sytuację w kuchniach przeciwników.

Gracz wciela się w szefa kuchni i wraz z niewielką ekipą asystentów walczy o prym w nietuzinkowym pojedynku restauracyjnych kuchni. Możesz zaprosić znajomych do drużyny lub wybrać postacie sterowane komputerowo. Każda bitwa trwa kilka minut, podczas których musisz mieć czas na złożenie jak największej liczby pysznych arcydzieł. W początkowych etapach składników jest niewiele, gra przypomina kliker. Praca z jednym elementem nie jest trudna, wystarczy kontrolować czas obróbki cieplnej.

Po serii zwycięstw gama produktów się rozszerza, a proces gotowania znacznie się komplikuje. Łączenie pomidorów, mięsa, makaronu, ryb i innych składników wymaga staranności i talentu. Konieczne jest przestrzeganie kolejności stosowania elementów, rodzajów obróbki. Jeśli klient otrzyma surowe danie lub zostanie do niego przyniesione czyjeś zamówienie, nie będzie można uniknąć reklamacji, będzie musiał powtórzyć to, czego chce. Timer ogólny nie zatrzymuje się, na górnym panelu odlicza pozostały czas i często denerwuje.

Charakterystyczne cechy gry Cooking Battle !:

  • bitwy w dwóch kuchniach;
  • mieszanie różnych składników w potrawach;
  • jednoczesna obsługa kilku bohaterów;
  • ryzyko serwowania produktów bezużytecznych;
  • odblokowywanie fajnych szefów kuchni.

Doświadczeni użytkownicy mogą odkryć bardziej wykwalifikowanych szefów kuchni, wybrać postać z dostępnych osobowości. Ustawienie można również zmienić, ale nie dla początkujących. Asystenci posłusznie wykonują powierzone im zadania, ale warto zastanowić się nad ich tempem pracy. Monity tekstowe pomagają kontrolować wiele procesów. Dodatkowo możesz zorganizować stoiska dla drugiej drużyny kucharzy, zmniejszając ich szanse na wygraną.

Deweloper wybrał jasne kolory do projektu graficznego i był zadowolony z łatwej obsługi. Jeśli chcesz, możesz otrzymać instrukcje, aby czuć się bardziej komfortowo podczas bitwy. Udowodnij doskonałość swoich podopiecznych w sztuce kulinarnej, zachwycaj gości lokalu szybką obsługą i pysznym jedzeniem!


Reklama

Cooking Battle!

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/17 12:24
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |