Opis:

Game Elf Tales  - to wspaniałe Roleviki, w którym po drodze musisz uwolnić świat od demonicznych najeźdźców, aby poradzić sobie z bezdusznymi łupieżcami i znaleźć skarby.

Totem gracza trafia na fantastyczny kontynent. Ciemne siły już dawno zawłaszczyły te ziemie, miejscowi mieszkańcy nie kryją rozpaczy. Potrzebujemy odważnego bohatera, gotowego do niszczenia przeciwników i stawienia czoła bossom. Użytkownik steruje właśnie takim wojownikiem, przed rozpoczęciem długiej podróży wybiera klasę postaci, skrzydła, wyposażenie. Możesz także dostosować obraz, zabrać różne elementy odzieży i akcesoria. W razie potrzeby kostiumy można łatwo zmienić, przełączanie między zajęciami odbywa się za pomocą kilku kliknięć, dzięki czemu można często eksperymentować, a nawet wyznaczać trendy w modzie.

Tutejsze krajobrazy są imponujące, warto zwiedzić jasne kolorowe lochy. Szanse na znalezienie cennych bonusów są bardzo duże. Ale powinieneś działać bardzo ostrożnie: stosunkowo słabi wrogowie spotykają nieznajomych w dużych grupach, atakują dość ostro. Gdy uda ci się odeprzeć atak, na miejscu pojawi się ogromny boss. Jest jeden, ale rozmiar wojownika jest dziesiątki razy. Takie wydarzenia będą się pojawiać co minutę, bez czasu na odpoczynek. Twórcy wymyślili świetną alternatywę dla kampanii dla tych, którzy chcą przetestować różne tryby. Fani interakcji online mogą dołączać do gildii lub wchodzić na areny, aby walczyć z prawdziwymi przeciwnikami.

Charakterystyczne cechy gry Elf Tales:

  • walka z demonami w lochach;
  • ratowanie dobrych bohaterów;
  • dobór skrzydeł, wyposażenia, odzieży;
  • poszukiwanie towarzyszy, tworzenie gildii;
  • liczne skrzyżowania z bossami.

W elfich opowieściach świat jest piękny nawet z demonami. W projekcie graficznym nie ma ciemnych tonów, wykreowanej estetyki natury, chcę zabezpieczyć bardziej niż standardowe szare lokacje. Delikatny akompaniament muzyczny dopełnia relaksującą atmosferę. Punktem kulminacyjnym jest możliwość zaaranżowania romantycznego wesela. Mieszanka emocji nie zakłóca nastroju bojowego, a jedynie go potęguje. Kontynent i jego wspaniali mieszkańcy zasługują na dobrą kontynuację historii!


Reklama

Pobierz Elf Tales 14.0

informacje ogólne
wersja 14.0 (14)
Data umieszczenia 2020-09-05 05:00
rozmiar 98.25 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/18 12:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |