Shadow fighter 2
0 (0)

Opis:

Game Shadow fighter 2  - kontynuacja bijatyk, w której musisz zmierzyć się z hordami wrogów, użyć różnych broni i szybko reagować, aby ocalić własne życie.

Podróż po dwuwymiarowych lokacjach zapowiada się na wiele niebezpiecznych spotkań. Antagoniści wyłaniają się znikąd i atakują tłumami, zmuszając ich do korzystania ze wszystkich dostępnych narzędzi obronnych. Wysokiej jakości sprzęt i duży arsenał broni pomogą ci dłużej wytrzymać. Przetrwanie wymaga również zwiększonej czujności i zręczności. Na pochwałę zasługuje fizyczna forma totemu, posiada on na tyle umiejętności, aby wykonywać piękne kontrataki z późniejszym niszczeniem przeciwników. Ważne jest, aby przemyśleć taktykę i połączyć umiejętności, aby zadać maksymalne obrażenia.

Po wybraniu jednego z 5 wojowników należy zdecydować o stopniu trudności rozgrywki. Początkującym lepiej jest wypróbować normalny format, poszukiwacze mocnych wrażeń mogą przejść na trudny. Dla ekstremalnych graczy odpowiedni jest bardzo trudny tryb, w którym ułamki sekundy wpływają na wynik bitwy. Deweloper stworzył ponad 150 etapów, po każdych 5 graczom gwarantuje się zderzenie z bossem-koszmarem. Pójście naprzód oznacza ulepszenie umiejętności, będą one potrzebne, aby oprzeć się silniejszym antagonistom. Walka z nimi wymaga ulepszenia broni, bohater na pewno otrzyma takie aktualizacje.

Charakterystyczne cechy gry Shadow Fighter 2:

  • bitwy z chodzącymi trupami i potworami;
  • 5 postaci do wyboru;
  • szeroki wachlarz umiejętności, ich ulepszenie;
  • 3 poziomy trudności;
  • odblokowanie asystentów.

Liczba wrogów jest początkowo przerażająca, ale sprytny wojownik ośmiela się stanąć samotnie przeciwko tłumowi. Projekt graficzny przyjemnie zaskakuje bogactwem bogatych kolorów, które oddają apokaliptyczną atmosferę. Będziesz musiał walczyć w pięciu strefach z lasami, górami, piaszczystymi pustyniami i innymi środowiskami. Znajomy algorytm sterowania pozwala od razu się do niego przyzwyczaić, by rozpocząć eksterminację złych duchów. Zadania i przygody dodają urozmaicenia, a udział w nich daje dodatkowe bonusy. Spróbuj oczyścić teren ze stosów okrutnych i żądnych krwi przeciwników!


Reklama

Pobierz Shadow fighter 2 1.20.1

Nowości w tej wersji
- Improve maps & level
- Improve quality
- Fix some minor bugs
informacje ogólne
wersja 1.20.1 (20)
Data umieszczenia 2021-03-01 01:33
rozmiar 36.43 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje TOH Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/19 10:38
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |