CRISIS: S Gra
0 (0)

Opis:

Gra CRISIS: the S  - to żywy fantasy Roleviki, który będzie musiał rozprawiać się z demonami, szukać antidotum, w połączeniu z prawdziwymi graczami do wykonywania skomplikowanych misji.

Świat gry podporządkował się okrutnemu imperium, ludzie są zmuszeni znosić arbitralność, przemoc i ciągłe ataki złych duchów. Dodatkowym problemem na dużą skalę jest choroba, która dotyka wszystkich bezkrytycznie. Użytkownik kontroluje agenta tajnej organizacji, która postawiła sobie za cel powstrzymanie przemocy i uratowanie ludzi przed resztą globalnych problemów. Na stronach jest wielu agentów, możesz tworzyć sojusze z graczami, wspólnie eliminować problemy. Sam zdecyduj, z kim być przyjaciółmi, a przeciwko komu walczyć. Być może po drodze znajdzie się osoba godna stworzenia wirtualnej rodziny.

Dostosuj wygląd bohatera, dostosuj szczegóły, aby stworzyć niepowtarzalny i zapadający w pamięć styl. Następnie ruszaj w drogę, będzie to bardzo ryzykowne. Znalezienie antidotum dla ocalałych jest energochłonne. Przeciwnicy nie będą chcieli zrezygnować z takiego skarbu, będą musieli dużo walczyć i bronić swojego prawa do posiadania tej wartości. Demony też często atakują bez powodu, pojawienie się postaci, która nie chce być posłuszna, a priori wywołuje agresję. Na szczęście arsenał broni stale się poprawia, umiejętności też można ulepszać. Wysoka dynamika bitew wymaga skupienia, nie ma czasu na relaks.

Charakterystyczne cechy gry CRISIS: S:

  • sprzeciw wobec ciemnych sił, epickie bitwy;
  • elastyczne dostosowywanie wyglądu postaci;
  • elegancka broń biała i palna;
  • rozwój fajnych umiejętności;
  • ratowanie ludzi przed tyranami i dolegliwościami.

Spektakularna gra MMORPG zachwyca szczegółową grafiką. Przestrzeń trójwymiarowa dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach, każdy skrawek ziemi zasługuje na dokładne przestudiowanie. Wysokiej jakości animacja przenosi wizualizację bitew na wyższy poziom. Fabuła natychmiast wciąga użytkownika w historię. Różnorodność przygód gwarantuje mnóstwo emocji. Częste dialogi, pościgi, nurkowanie i wiele więcej pozwalają odwrócić uwagę i być przygotowanym na nieoczekiwane scenariusze. Daj ludzkości antidotum, zapewnij szczęśliwe życie bez tyranów i potworów!


Reklama

CRISIS: S Gra

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/19 12:40
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |